Dziwne zachowanie Putina na anektowanym Krymie. Te nagrania robią furorę w sieci!

i

Autor: PAP/EPA/RUSSIAN PRESIDENT PRESS SERVICE/HANDOUT HANDOUT/print screen Twitter @Bielsat_pl Dziwne zachowanie Putina na anektowanym Krymie. Te nagrania robią furorę w sieci!

Dziwne zachowanie Putina na anektowanym Krymie. Te nagrania wywołały lawinę spekulacji! [WIDEO]

2023-03-20 12:08

"Putin jest ciężko chory", "Porusza się nienaturalnie", "Tak boi się o swoje życie, że woli sam prowadzić samochód", to tylko niektóre komentarze internautów pod zaskakującymi nagraniami, które pojawiły się w sieci. Dokumentują one nieoczekiwane wizyty prezydenta Rosji na Krymie oraz w Mariupolu, które odbyły się w miniony weekend. Co naprawdę dzieje się z Putinem, którego nakaz aresztowania wydał Międzynarodowy Trybunał Karny?

Władimir Putin zachowywał się nienaturalne? Nagrania krążące w sieci wywołały lawinę komentarzy

W sobotę, 18 marca Putin złożył nieoczekiwaną wizytę na Krymie. Z klei w niedzielę, 19 marca zjawił się w zajętym przez rosyjskie wojska Mariupolu - na południowym wschodzie Ukrainy. Mimo ścisłej ochrony prezydenta Rosji, do sieci trafiło sporo nagrań z tych zaskakujących wizyt. Ukraińskie ministerstwo obrony napisało, że "Władimir Putin odwiedził Mariupol pod osłoną nocy jak przystało na złodzieja". Uwagę internautów najmocniej przykuły jednak dwie rzeczy: to, jak poruszał się prezydent Rosji (sztywne kończyny, utykanie na jedną nogę, dziwne wyginanie ciała) oraz fakt, że samodzielnie prowadził auto - Toyotę Land Cruiser, co jest absolutnie niespotykane podczas oficjalnych wizyt. Co więcej, od dawna wiadomo, że Putin porusza się rosyjską limuzyną marki Aurus. Internauci spekulują, że albo Putin tak bardzo obawia się o własne życie, że nie pozwala prowadzić nawet ochroniarzom, albo na Krymie zagościł jego... sobowtór. Zobaczcie wideo.

O tym, że 69-letni Władimir Putin jest poważnie chory, mówi się już od dłuższego czasu. Media spekulują, że prezydent Rosji może mieć raka czy chorować na Parkinsona. Te rozważania wydają się zasadne patrząc na nagranie, na którym widać jego sztywny chód. Internauci dopatrzyli się też opuchniętej twarzy

Mateusz Lachowski: Nawet Putin wie, że to już nie pora na klęski

QUIZ PRL: Mąż jest z zawodu dyrektorem. Pamiętasz te zawody?

Pytanie 1 z 10
Pegeery dawały pracę „wioskowym głupkom”, ponieważ:
Źródło: Dziwne zachowanie Putina na anektowanym Krymie. Te nagrania wywołały lawinę spekulacji! [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE