Dobre wieści pogodowe dla Przemyśla i reszty regionu! [wideo, foto]

2021-05-04 12:55 Anna Cichy
um przemyśl
Autor: Anna Cichy

Tym razem nie będzie o pandemii, szczepieniach, o finansach miasta. Nie będziemy się też zastanawiać dzięki komu rusza kolejny remont ulicy w Przemyślu. Tym razem przekażemy dobre, pozytywne, wiosną pachnące wieści … o pogodzie! Sprawdźcie zatem jaka aura szykuje się na najbliższe dni w Przemyślu!

Tegoroczna majówka przejdzie do historii jako ta, podczas której, gdyby pogoda była osobą, można by zadzwonić do niej i zadać jej pytanie:

- Halo? Pogoda? Czy ty jesteś normalna?!

Nie wracajmy już zatem do tego, spójrzmy w przyszłość, a ta maluje się w końcu optymistycznie, ale dopiero od końca tygodnia!

Jutro (5.05) i w czwartek (6.05) jeszcze czeka nas zmienna aura. Oprócz przejaśnień sporo chmur oraz przelotnie jeszcze może popadać w Przemyślu i reszcie naszego regionu, ale już weekend szykuje się słoneczny. Początkowo jeszcze nie szałowo ciepły, ale na termometrach zobaczymy 15-17 stopni!

Od niedzieli wyraźne ocieplenie! 

I teraz uwaga! Najlepsze wieści są takie, że od niedzieli czeka nas uderzenie naprawdę ciepłej masy powietrza. Termometry będą już w końcu pokazywać powyżej 20 stopni, a we wtorek…zobaczymy nawet 27 stopni przy słonecznym niebie!

Są to dane z dzisiejszych map pogodowych, a pogoda jak kobieta: lubi być zmienna, dlatego miejmy nadzieję, że żadne nagłe wiatry i nieprzyjazne prądy powietrza nie zniweczą tego perfekcyjnego układu!

Tymczasem spójrzcie jak pięknie jest, gdy świeci słońce w Przemyskim Rynku! W tym roku nasadzenia na klombach miejskich cieszą oko jak nigdy!

Wiosenne nasadzenia w przemyskim Rynku