szczepienia

i

Autor: Pixabay

Darmowe szczepienia przeciwko grypie w Przemyślu [AUDIO]

2020-12-09 14:16

Akcja skierowana jest do osób powyżej 75. roku życia, które swojego lekarza rodzinnego mają w przychodni przy ul. Sportowej 6. Co należy zrobić, żeby się zapisać? Sprawdź to!

Osoby powyżej 75. roku życia, które swojego lekarza rodzinnego mają w przychodni przy ulicy Sportowej 6, wchodzącej w skład placówek Wojewódzkiego Szpitala im. św Ojca Pio w Przemyślu, mogą skorzystać z darmowego szczepienia przeciwko grypie. Na koniec grudnia wiek ten osiągnie 2 tysiące pacjentów tej poradni POZ.

Aby zapisać się na takie szczepienie wystarczy się zarejestrować na poradę lekarską do swojego lekarza rodzinnego, na badanie kwalifikujące do szczepienia przeciwko grypie.

Rejestracja odbywa się pod numerem call center 16 736 05 00.

- Od razu należy zaznaczyć, że badanie odbędzie się podczas bezpośredniej wizyty w gabinecie, a nie w formie teleporady. - powiedział radiu ESKA Paweł Bugira, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala im. św Ojca Pio w Przemyślu. - Jeśli nie będzie przeciwwskazań, lekarz wystawi odpowiednie zaświadczenie, które obowiązuje 24 godziny. Pacjent może od razu zejść do punktu zabiegowego na parterze przychodni, gdzie pielęgniarki dokonają szczepienia.

POSŁUCHAJ o szczegółach. Mówi Paweł Bugira:

Darmowe szczepienia na grypę w Przemyślu
Odsłonięcie muralu przy ul. Smolki w Przemyślu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE