Jakimi kierowcami są Polacy? Opowiedział nam o tym Michał Nowotyński [wideo]

2020-05-08 12:53
Polskie Drogi
Autor: Anna Cichy

Kanał "Polskie Drogi" bije rekordy popularności, obserwuje go prawie 290 tysięcy osób, a instruktorzy nauki jazdy często wykorzystują te nagrania w szkoleniach nowych kierowców. Co to jest „jazda na glonojada” i dlaczego najczęściej dochodzi do wypadków drogowych? Na te i inne pytania odpowiedział nam Michał Nowotyński, twórca kanału POLSKIE DROGI

Kanał powstał w 2014 roku. Jego twórca, przemyślanin, Michał Nowotyński nie ukrywa, że nie spodziewał się takiego sukcesu. Dziś spływają do niego filmiki od fanów z całej Polski, a liczba osób subskrybujących kanał wciąż rośnie.
Naszą rozmowę nagrywaliśmy w marcu, wtedy Michał mówił o 280 tysiącach subskrybentów. Mamy maj,a ta liczba wzrosła już do 287 tysięcy.
Z eskowym mikrofonem udaliśmy się do centrum dowodzenia „Polskimi Drogami” w Przemyślu. Poznajcie sprawcę tego całego zamieszania, Michała Nowotyńskiego:

Jakimi kierowcami są Polacy? Rozmowa z twórcą kanału "Polskie drogi"

Tu obejrzycie więcej filmików. Ostrzegamy! To bardzo wciągające!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE