Chcesz zjeść domowo, smacznie i nie przepłacać? Uwaga! Bar PASJA w Przemyślu zmienił lokalizację!

2020-08-10 14:10 Materiał sponsorowany
Bar PASJA w Przemyślu
Autor: mat. prasowe

Bar PASJA powstał z miłości do pysznego gotowania już w 2012 roku. W tym miejscu gotują z pasją, a smaczne obiady są tu na każdą kieszeń. PASJA zmienia teraz lokalizację i otwiera drugi lokal. Gdzie zjesz teraz dobrze w Przemyślu? Wyjaśniamy.

Bar PASJA: Tu gotują z pasją

Bar PASJA szybko podbił serca mieszkańców Przemyśla i trudno się temu dziwić. Powstał w 2012 roku z pasji do gotowania. Bar założyła grupa miłośniczek doskonałej kuchni, które z miłości do pyszności podstawiły podzielić się tym, co dobre z innymi. Tu można zjeść smacznie, jak u mamy i do syta, a przy tym nie narazić portfela na schudnięcie.

Bar PASJA w Przemyślu
Autor: mat. prasowe

Bar PASJA zmienia lokalizację: Teraz szukaj na Kopernika 7

Szukasz swojego ulubionego lokalu PASJA na Sportowej? Nie znajdziesz! Bo najlepsze jedzonko przeniosło się na Kopernika 7! Pyszne domowe jedzenie czeka tam od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 17, a w soboty do 15.

To nie wszystko! PASJA zaprasza też do swojego drugiego lokalu - w budynku WORD na ulicy Topolowej.

Bar PASJA w Przemyślu
Autor: mat. prasowe

PASJA: Zamów jedzenie na dowóz

A jeśli zglodniejesz w dowolnym zakątku Przemyśla i akurat nie możesz dojechać do PASJI, wciąż możesz zjeść to, co najlepsze. PASJA realizuje zamówienia na dowóz pod numerem telefonu 535 939 700.

Bar PASJA w Przemyślu
Autor: mat. prasowe

PASJA: Catering na przyjęcia

PASJA to także dobre miejsce dla tych, którzy szukają smacznego cateringu na przyjęcia - wesela, komunie, urodziny, a także konferencje czy bankiety. Bar przygotuje ulubione posiłki i dostarczy o wskazanej godzinie pod wskazany adres.

Smacznego!

Więcej informacji znajdziesz na stronie: www.pasjaprzemysl.pl

Artykuł sponsorowany

Bar PASJA
Autor: mat. prasowe