Bociany live w Posadzie Zarszyńskiej na Podkarpaciu [WIDEO]

i

Autor: Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego w Posadzie Zarszyńskiej/YouTube

Region

Bociany live w Posadzie Zarszyńskiej na Podkarpaciu [WIDEO]

2023-03-24 12:07

Gmina Zarszyn udostępniła na kanale YouTube widok live na bocianie gniazdo. To niezwykła okazja, by z bliska przyjrzeć się fascynującemu życiu tych ptaków. Bociani dom można oglądać 24 godziny na dobę. - Ciesz się niezwykłymi momentami, które dostarczą Ci wspaniałych wspomnień i emocji – czytamy w opisie transmisji.

W czwartek na stronie gminy Zarszyn opublikowano wiadomość o tym, że można podglądać bociany, które zadomowiły się na terenie podkarpackiej gminy. Gniazdo bocianie usadowione jest dokładnie przy Centrum Dziedzictwa Przyrodniczego w Posadzie Zarszyńskiej. Ptaki można oglądać 24 godziny na dobę. - Jeśli interesujesz się naturą i chcesz śledzić fascynujący proces życia dzikich ptaków, to kamera na żywo na bociany to idealna opcja dla Ciebie. Dzięki tej kamerze możesz obserwować bociany na żywo w różnych etapach ich życia – od przylotu na gniazdo przez kopulację, składanie jaj, wykluwanie, aż po dorastanie i odlot młodych piskląt. To niezwykłe doświadczenie, które pozwala na bliskie przyjrzenie się intymnym momentom z życia tych pięknych ptaków. Wszystko to odbywa się w ich naturalnym środowisku, co daje możliwość zrozumienia ich zachowań i obserwowania ich w naturalnych warunkach – czytamy w opisie transmisji.

Bociany live w Posadzie Zarszyńskiej na Podkarpaciu

Autorzy wpisu zaznaczają, że ta kamera jest idealną okazją, by przyjrzeć się z bliska życiu bocianów.

Ciesz się niezwykłymi momentami, które dostarczą Ci wspaniałych wspomnień i emocji – czytamy.

ZOBACZ: Policjanci i strażacy ratowali jelonka. Utknął w ogrodzeniu

Źródło: Bociany live w Posadzie Zarszyńskiej na Podkarpaciu [WIDEO]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE