30. Finał WOŚP w Przemyślu. Wydarzenia i atrakcje w mieście [LISTA]

2022-01-28 11:57
WOŚP 2022
Autor: Źrodło: wosp.org.pl

30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 30 stycznia! Jak co roku Przemyśl dołącza się do wielkiego świętowania pomagania! Jakie wydarzenia i atrakcje czekają mieszkańców naszego miasta? Sprawdź! Lista poniżej.

Sztab w Przemyślu został zarejestrowany przy Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu, tworzą go pracownicy placówki i wolontariusze. W niedzielę na ulice miasta wyjdzie 40 wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach w godz. 11 do 18. Wolontariuszami są uczniowie przemyskich szkół: I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących i Szkoła Podstawowa nr 1, a także członkowie stowarzyszeń działających na terenie miasta. Nie zabraknie również tradycyjnego „światełka do nieba" - widowisko żonglerki ogniowej w wykonaniu teatru ulicznego.

CZYTAJ TAKŻE: Przemyśl: Mimo rozporządzenia Urząd Miejski działa normalnie. Trzeba się wcześniej umówić

30. Finał WOŚP w Przemyślu. Wydarzenia i atrakcje w mieście [LISTA]

Jak co roku, w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włącza się Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. W sali widowiskowej odbędą się koncerty z udziałem podkarpackich artystów. Zagrają m.in.:

  • Scream from Basement
  • Fabryka Snów
  • Diaboł Boruta

W organizację 30. Finału WOŚP włączy się również Stowarzyszenie Przemyskie Morsy, które zaprasza w samo południe na taras widokowy przy Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II.

  • W programie: kiermasz pn. ,,Dajemy drugie życie pluszakom i książkom", możliwość zrobienia sobie zdjęcia z maskotką Przemyskich Morsów, gorący posiłek, tort, muzyka na żywo i przede wszystkim wejście do zimnej wody. Więcej informacji znajdziecie »TUTAJ«

O godz. 13.00 przed Urzędem Miejskim możecie natrafić na niezawodny Przemyski Klub Biegacza, który również wspiera finał WOŚP. Członkowie Stowarzyszenia wystartują i pobiegną do siedziby przemyskiego sztabu zlokalizowanego w Młodzieżowym Domu Kultury.

Najszybszy polski panczenista Piotr Michalski marzy o medalu IO
Sonda
WOŚP 2022 - czy wesprzesz zbiórkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE