Zwłoki mężczyzny w samochodzie! Makabryczne odkrycie na parkingu w Nowym Tomyślu

i

Autor: policja.gov.pl Zwłoki mężczyzny w samochodzie! Makabryczne odkrycie na parkingu w Nowym Tomyślu

Zwłoki mężczyzny w samochodzie! Makabryczne odkrycie na parkingu w Nowym Tomyślu

2023-01-26 8:49

Do makabrycznego odkrycia doszło w miniony weekend w Nowym Tomyślu. Służby otrzymały zgłoszenie, że na jednym z parkingów samochodzie znaleziono mężczyznę, który nie dawał żadnych oznak życia.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (22 stycznia). Jak informuje portal nowytomysl.naszemiasto.pl, policjanci zostali powiadomieni o mężczyźnie, który nie daje znaków życia, a znajduje się wewnątrz auta zaparkowanego na jednym z parkingów w Nowym Tomyślu. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, prokurator Łukasz Wawrzyniak oznajmił, że w śmierci mężczyzny wykluczono udział osób trzecich.

"Głos Wielkopolski" ustalił, że zmarłym mężczyzną był najprawdopodobniej obywatel Mołdawii, który od jakiegoś czasu mieszkał w aucie. Przyczynę śmierci mężczyzny wyjaśni sekcja zwłok, którą zaplanowano na czwartek (26 stycznia).

Zwłoki młodziutkiej kobiety na szkolnym boisku. Drastyczne wideo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE