ZOO w Poznaniu będzie jeszcze piękniejsze. Właśnie powstaje wybieg dla żyraf i nosorożców

2021-02-07 17:11

W ZOO w Poznaniu trwa budowa wybiegu dla żyraf i nosorożców. Już wkrótce na przepięknym wybiegu będą mogły cieszyć się z poprawionych warunków żyrafy Rothschilda, chlapać w błotku nosorożce. Wszystko to będzie dostępne także dla publiczności, która zwierzęta będzie mogła podziwiać w tym miejscu z balkonów.

Dwukondygnacyjny budynek powstaje w nieużywanej części zoo.

- Już wkrótce na przepięknym wybiegu będą mogły cieszyć się z poprawionych warunków żyrafy Rothschilda, chlapać w błotku nosorożce, a zajęcia dydaktyczne będą prowadzone w sali projekcyjnej i warsztatowej - czytamy w komunikacie wydanym przez poznańskie ZOO. Podobnie jak w przypadku słoniarni, tutaj także zwiedzający zoo będą mieli okazję wejść do środka i ze specjalnie przygotowanych balkonów podziwiać zwierzęta.

Ogromne wybiegi, specjalne podłoża, boksy wypoczynkowe i weterynaryjne - to wszystko znaleźć się ma w obiektach. W kompleksie odbywać się będą mogły także zajęcia dydaktyczne które prowadzone będą w sali projekcyjnej i warsztatowej.

Pożar kamienicy w Piastowie. W ogniu zginęły dwie osoby
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE