Jasper sprzedaje okulary

i

Autor: Pixabay/Screen TikTok Jasper

TikTok

Znany TikToker sprzedaje okulary. Cena zwala z nóg. Kto jest w stanie wydać tyle pieniędzy na nowoczesny gadżet?

2024-05-15 9:57

Kacper Porębski, znany jako "Jasper", chce sprzedać okulary, które kupił w Stanach Zjednoczonych. Nie są to jednak klasyczne, korygujące wzrok okulary, a nowoczesny sprzęt od Apple. Dodajmy, że produkt nie jest dostępny w naszym kraju. W jakiej cenie Porębski wystawił to "cudo techniki" na aukcji? Szczegóły w artykule.

Kacper Porębski jest popularnym influencerem. Jasper jest znany z TikToka, YouTuba i Instagrama. Jak relacjonuje serwis Vibez.pl, w przeszłości spotykał się z tiktokerem Piotrem Charazińskim, z którym nagrywał materiały na media społecznościowe, jednak jakiś czas temu się rozstali. Jasper swoją karierę w intrenecie rozpoczął w bardzo młodym wieku, debiutował jako 18-latek.

Jasper kupił okulary Apple Vision Pro. W sieci można kupić je za 30 tys. zł!

Pod koniec lutego Jasper dodał filmik na TikToka. Z wcześniejszych publikacji można było wywnioskować, że Kacper przebywał w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu mieliśmy okazję zobaczyć jego zakupy z USA. Influecer jeżdził po Miami, w poszukiwaniu najnowszych okularów Apple Vision Pro, za którymi szaleją Stany! Porębski kupił je za ok. 14 tys. zł.

Apple Vision Pro co to jest?

Apple Vision Pro to komputer przestrzenny łączący zawartość cyfrową i aplikacje z fizyczną przestrzenią użytkownika, umożliwiający nawigację przy użyciu oczu, dłoni i głosu. Jest to pierwsza na świecie kamera 3D od Apple. Co ciekawe ten nowoczesny sprzęt pozwala na oglądanie filmów oraz korzystanie z aplikacji w formacie przestrzennym.

Dzięki okularom można np. pracować bez laptopa, ponieważ to okulary wytworzą wirtualną projekcję programu i klawiatury - wyjaśnia Vibez.pl.

Jasper postanowił sprzedać swoje okulary. W jakiej cenie?

Minęły 3 miesiące od zakupu nowoczesnych okularów przez influencera. Jak się okazuje Jasper postanowił sprzedać to urządzenie. W opublikowanym tiktoku możemy zobaczyć, jak Kacper jest zaskoczony ceną okularów w polskim internecie. Ten nowoczesny sprzęt na kilku aukcjach został wystawiony za 30 tys. zł!

Jasper wyznał, że okulary mu się znudziły. Dlatego postanowił sprzedać sprzęt. Instagramer wystawił je za nieco niższą cenę, bo za 16 tys. zł.

Maseczka ochronna a okulary - jak ją nosić, by nie parowały?