Poznań

i

Autor: Unsplash

Znany krytyk kulinarny, Robert Makłowicz, po raz kolejny opowiada o Poznaniu!

2020-12-08 14:09

- Te restauracje i te miejsca, które pokazywaliśmy, to była autorska selekcja Roberta Makłowicza - mówi Jan Mazurczak z Polskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Znany krytyk kulinarny, Robert Makłowicz, po raz kolejny opowiada o Poznaniu! Na swoim kanale na Youtube zwiedza miasto szlakiem jego historii, ale przede wszystkim kuchni. Jest pysznie, ciekawie i momentami zabawnie.

Te restauracje i te miejsca, które pokazywaliśmy, to była autorska selekcja Roberta Makłowicza. Doskonale zna poznańską scenę kulinarną. Zresztą bywa tutaj, jak się okazuje, bardzo często

mówi Jan Mazurczak z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. I dodaje, że nagrania zdobyły dużą popularność w sieci. Mają około 400 tysięcy wyświetleń.

Udało się zrobić trzy odcinki. "Poznań klasyczny", "Poznań nieoczywisty" i "Poznań wielokulturowy". Bardzo wiele pozytywnych reakcji, bardzo wiele deklaracji przyjazdu do Poznania czy odwiedzin tych restauracji, w których byliśmy.

Wiosną planowane są kolejne odcinki o mieście. Wszystkie nagrania o Poznaniu można zobaczyć na profilu Roberta Makłowicza, na Youtube.