Poznań

i

Autor: Unsplash

Znany krytyk kulinarny, Robert Makłowicz, po raz kolejny opowiada o Poznaniu!

2020-12-08 14:09

- Te restauracje i te miejsca, które pokazywaliśmy, to była autorska selekcja Roberta Makłowicza - mówi Jan Mazurczak z Polskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej.

Znany krytyk kulinarny, Robert Makłowicz, po raz kolejny opowiada o Poznaniu! Na swoim kanale na Youtube zwiedza miasto szlakiem jego historii, ale przede wszystkim kuchni. Jest pysznie, ciekawie i momentami zabawnie.

Te restauracje i te miejsca, które pokazywaliśmy, to była autorska selekcja Roberta Makłowicza. Doskonale zna poznańską scenę kulinarną. Zresztą bywa tutaj, jak się okazuje, bardzo często

mówi Jan Mazurczak z Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej. I dodaje, że nagrania zdobyły dużą popularność w sieci. Mają około 400 tysięcy wyświetleń.

Udało się zrobić trzy odcinki. "Poznań klasyczny", "Poznań nieoczywisty" i "Poznań wielokulturowy". Bardzo wiele pozytywnych reakcji, bardzo wiele deklaracji przyjazdu do Poznania czy odwiedzin tych restauracji, w których byliśmy.

Wiosną planowane są kolejne odcinki o mieście. Wszystkie nagrania o Poznaniu można zobaczyć na profilu Roberta Makłowicza, na Youtube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE