Rozrywka

Te znane osoby urodziły się w Poznaniu. Wiedziałeś o tym?

2023-11-24 14:28

Z Poznaniem kojarzy się nam wiele znanych osób. Można tutaj wspomnieć m.in. Krystynę Feldman czy Bohdana Smolenia. Jednak co ciekawe wspomniani dwaj artyści nie urodzili się w Poznaniu! Jednak w stolicy Wielkopolski urodziło się wielu innych znanych ludzi, których obecnie znamy z innych miast. Sprawdź w naszej galerii kto urodził się w Poznaniu. Wiedziałeś o tym fakcie?

Kto urodził się w Poznaniu? Czasami zadajemy sobie takie pytanie. W związku z tym postanowiliśmy przyjść Wam z pomocą i przygotować listę znanych osób, które urodziły się w stolicy Wielkopolski. W naszej galerii znajdziesz listę znanych osób urodzonych w Poznaniu. Chociaż wiele z nich obecnie kojarzy się nam z innymi miastami. Możesz więc być zaskoczony!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE