Zima pod koniec marca w Poznaniu

i

Autor: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu/Facebook Zima pod koniec marca w Poznaniu

Pogoda

Zima wiosną nie zaskoczyła drogowców w Wielkopolsce? Główne drogi regionu przejezdne

Dość nietypowa sytuacja napotkała nas wszystkich tego poranka. We wtorek, 28 marca do Poznania zawitał śnieg. To o tyle ciekawe, że jeszcze w połowie ubiegłego tygodnia temperatura sięgała 20 stopni. Podobnie ma z resztą być już na sam koniec marca. Czy jednak taka aura zaskoczyła drogowców? Jak wynika z komunikatu poznańskiej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, nie.

Zima na koniec marca w Poznaniu

Dość niecodzienny widok, choć prognozowany przez synoptyków napotkał mieszkańców Poznania i Wielkopolski. We wtorek, 28 marca spadł śnieg i utrzymywał się z rana na poboczach, trawnikach, czy w innych, niezabetonowanych miejscach w regionie.

Sytuacja na drogach w Wielkopolsce po opadach śniegu

Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w Wielkopolsce nie ma problemu z przejezdnością dróg w regionie. Podobnie sytuacja ma miejsce na drogach w Poznaniu. Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu także zapewnia, że na drogi miasta wyjechały piaskarki.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE