Zegarmistrz, kowal czy projektant gier komputerowych! Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu zaprasza!

2021-03-03 11:06 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 przy ul. Rybaki w Poznaniu
Autor: materiały prasowe Zespół Szkół Budowlanych Nr 1 przy ul. Rybaki w Poznaniu

Najlepsza szkoła budowlana w Polsce (według rankingu „Perspektywy”) – Zespół Szkół Budownictwa Nr 1 przy ul. Rybaki 17 w Poznaniu kolejny raz otwiera swoje drzwi dla kandydatów. Szkoła przygotowała naprawdę sporo nowości. Wśród nich są unikatowe w skali kraju kierunki. Przeczytaj więcej na naszej stronie internetowej.

Nowy rok szkolny, nowa oferta, nowe profile! 

Jeżeli chcesz być „kowalem swojego losu”, „zegarmistrzem świata”, złotym królem Midasem lub bogiem sztuki ceramicznej, wybierz ten adres: Rybaki 17!  To tam, w branżowej szkole I stopnia, możesz kształcić się w zawodach: kowal o specjalizacji obróbka i zdobienie metalu, zegarmistrz, złotnik-jubiler, zdobnik ceramiki, ale także murarz-tynkarz, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie oraz sprzedawca.

Zainteresowanych nauką w technikum zapraszamy do 3 klas: technik budownictwa, technik renowacji elementów architektury oraz NOWOŚĆ… technik ceramik!

Jeżeli szukasz dla siebie klasy w liceum ogólnokształcącym, czekamy na Ciebie….. Uwaga! Z pierwszą w Polsce klasą o profilu Projektowanie gier komputerowych z elementami psychologii! A jeżeli nakręca Cię nowoczesne wzornictwo oraz ład w architekturze, zapraszamy do klasy o profilu Architektura i design!

Zapamiętaj… Rybaki 17 to szkoła w sercu Twoim i w sercu Poznania!

Wszelkie informacje znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej Zespołu Szkół Budownictwa Nr 1 w Poznaniu.