Lovedog Lovelas

i

Autor: Facebook/Żabka Koźmin Soho

Żabka ma specjalnego hot doga. Lovedog Lovelas na Walentynki

2023-02-13 10:58

Żabka często wychodzi do swoich klientów z bardzo ciekawymi ofertami. Nie zawodzi również tuż przed Walentynkami 2023. Lovedog Lovelas to specjalny hot dog. Różowa kiełbaska jest serwowana w różowej bułce wraz z różowym sosem.

Romantyczny hot dog na Walentynki? Żabka wychodzi do swoich klientów z zupełnie nową, limitowaną ofertą na święto zakochanych. W sklepach tych będzie można nabyć walentynkowego hot doga - lovedoga Lovelasa.

Walentynkowy hot dog w Żabce. Lovedog Lovelas

Czym się taki Lovelas wyróżnia? Przede wszystkim kolorem! Walentynkowy hot dog z Żabki jest... calutki różowy. Różowa jest kiełbaska, bułka, różowe są sosy. Zakochani mogą bez obaw zajadać się tym przysmakiem, który w ofercie będzie od 13 do 28.02.

Czytaj także: Darmowe pomysły na Walentynki. Ciesz się tym dniem i nie zapłać ani grosza

Tak naprawdę nie trzeba spełniać warunku bycia zakochanym, by rozkoszować się lovedogiem Lovelasem. Wystarczy pójść do Żabki i zapłacić za niego 3,99 zł. Taka cena obowiązuje klientów z aplikacją Żappka. W różowej bułce kiełbasce z żurawiną towarzyszy sos spicy mango. Co więcej w okresie okołowalentynkowym w sklepach tych dostępny będzie również pączek serce z różową polewą za 2,50 zł. 

Nasze wrażenia

Wybraliśmy się na Lovedoga Lovelasa i sprawdziliśmy, jak smakuje walentynkowa opcja Żabki. Bułka w przypadku tego dania, choć różowa, smakuje identycznie, jak ta standardowa.

W środku znajduje się parówka typu kabanos, doprawiona satysfakcjonująco. Z całego hot doga najbardziej w składzie wyróżnia się różowy sos. Jest to bardzo ciekawy element, bowiem niezbyt często spotyka się w naszym kraju połączenie owocowego sosu z mięsem. Sos spicy mango dobrze bliansuje ostrość i słodycz. Niestety, składniki odpowiedzialne za nadanie smaku mango mają bardzo chemiczny posmak, a jego konsystencja przypomina gotowe polewy do lodów.

Można powiedzieć, że koneserów wykwintnej kuchni ten hot dog nie zadowoli, ale jest jednocześnie na tyle wciągający, że zjada się go dość szybko w całości.

Żabka stawia na gastronomię

Żabka nie pierwszy raz wychodzi z ofertą limitowanego hot doga. Na Black Friday w sklepach tych dostępne były czarne przysmaki tego samego typu. Czarny hot dog zawierał czarną bułkę, czarnego kabanosa z dodatkiem dziczyzny oraz specjalny czarny sos. 

Czytaj także: Żabka zmieni właściciela? Sklepy "chętnie" odkupi rząd

Widzimy więc, jak intensywnie Żabka stawia na na gastronomię. W wielu sklepach obecne są kąciki Żabka Café. W niektórych miejscach poza kawą i hot dogami nabyć można jeszcze takie dania, jak: frytki, nuggetsy z kurczaka, churrosy i hot dogi amerykańskie.

Według danych firmy od września 2021 roku do sierpnia ub.r. w Żabce Café zakupiono 13,5 mln panini, 24 mln kaw, 35 mln kanapek i aż 72 mln hot dogów. Widać, że ta inwestycja się opłaca.

Tragiczny wypadek w Ząbkach! Autobus miejski zderzył się z ciężarówką
Źródło: Żabka ma specjalnego hot doga. Sprawdziliśmy, jak smakuje Lovedog Lovelas na Walentynki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE