Z telefonem i słuchawkami zwiedzimy Zamek!

2020-02-05 16:36
CK Zamek
Autor: Maciej Melcer

Już 1 czerwca Centrum Kultury Zamek wprowadzi audioprzewodniki.

Zwiedzimy z nim cały zamek. W słuchawkach będziemy słyszeć głos lektora.

- Do wyboru będą dwie możliwości. Zwiedzający będą mogli wypożyczyć nasz sprzęt czyli słuchawki i nośniki audio. Dodatkowo wprowadzimy możliwość ściągnięcia aplikacji, w której znajdzie się taki przewodnik i dzięki temu będziemy mogli zwiedzać zamek ze swoim telefonem.

- mówi dyrektorka zamku Anna Hryniewiecka. Przewodniki będą też dostępne dla osób niepełnosprawnych. Z przewodnikiem zwiedzimy cały zamek.

- Narracja jest już przygotowana, a lektor będzie nas prowadził po zamku i wskazywał drogę. Będzie można zwiedzić wszystkie otwarte pomieszczenia. Treści, które zostaną wgrane do przewodnika będą nas prowadzić po tej zabytkowej i ciekawej przestrzeni.

- dodaje Hryniewiecka. Na początku audioprzewodnik będzie dostępny w języku polskim i angielskim. Niewykluczone, że w przyszłości będzie ich więcej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE