Lech Poznań - Djurgardens. Relacja z meczu 1/8 finału Ligi Konferencji Europy

i

Autor: PAP/Jakub Kaczmarczyk Lech Poznań - Djugardens w 1/8 finału Ligi Konferencji Europy

Z kim zagra Lech Poznań w ćwierćfinale? Kiedy losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji Europy? Gdzie oglądać?

2023-03-16 21:04

Lech Poznań awansował do ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy. Z kim zagra Kolejorz na tym etapie rozgrywek? Już niedługo odbędzie się losowanie. Kiedy i gdzie oglądać losowanie 1/4 finału LKE? Sprawdź.

Lech Poznań w Lidze Konferencji Europy

Lech Poznań jest jedną z największych sensacji w tegorocznych rozgrywkach Ligi Konferencji Europy. Kolejorz w 1/8 finału pokonał Djurgardens (2:0 i 3:0) i przypieczętował swój awans do ćwierćfinału.

Kiedy losowanie ćwierćfinału Ligi Konferencji Europy?

Losowanie par ćwierćfinałowych Ligi Konferencji Europy zaplanowano na piątek (17 marca) na godz. 14:00. To właśnie wtedy w Nyonie Kolejorz pozna swojego kolejnego rywala, a także potencjalnego przeciwnika w półfinale rozgrywek.

Z kim może zagrać Lech?

W ćwierćfinale Lech Poznań może zagrać ze znanymi europejskimi markami. O potencjalnych rywalach Kolejorza piszemy TUTAJ.

Losowanie 1/4 finału Ligi Konferencji Europy. Gdzie oglądać?

Gdzie oglądać losowanie par ćwierćfinałowych LKE? Losowanie będzie można obejrzeć w serwisie streamingowym Viaplay, a także na oficjalnej stronie UEFA.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE