Z Avenidą zdrapujesz i nowych smaków próbujesz!

2021-06-21 13:51 Artykuł sponsorowany
Avenida Poznań - nowa zabawa
Autor: mat.pras. Avenida Poznań - nowa zabawa

Avenida Poznań zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w nowej zabawie. Zadowoleni będą przede wszystkim Ci, którzy lubią dobrze zjeść... Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Strefa gastro centrum Avenida Poznań kusi bogactwem i różnorodnością smaków… a teraz nowe kulinarne doznania są jeszcze bardziej na wyciągnięcie ręki! Wszystko za sprawą najnowszej akcji „Zakupy ze zdrapką”. 😊 

Zrób zakupy w Avenidzie w dniach 21 – 30 czerwca za minimum 100 zł (na maksymalnie trzech paragonach) i odbierz voucher - zdrapkę o wartości 20 zł do wykorzystania w kawiarniach i lokalach gastronomicznych zlokalizowanych w centrum Avenida Poznań. Paragony na zdrapki wymienisz w Punktach Obsługi Akcji. Vouchery można zrealizować aż do 31 lipca.

Brzmi pysznie, prawda? 😊

Regulamin akcji znajduje się na stronie www.avenidapoznan.com oraz w Punktach Obsługi Akcji na poziomie +1 i w Punkcie Informacyjnym na poziomie 0.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE