Poszukiwania Andżeliki Rutkowskiej

i

Autor: H.S, pixabay.pl, UMBRA Grupa Poszukiwawczo-Śledcza FB

Wyszła z domu 26 lat temu. Rodzina nadal jej szuka. Anonimowy darczyńca wyznaczył wysoką nagrodę

2023-02-05 15:29

Nadal trwają poszukiwania zaginionej Andżeliki Rutkowskiej, która w 1997 roku wyszła z domu w miejscowości Koło, woj. wielkopolskie. Po 26. latach po tym zdarzeniu, rodzina jak i służby prowadzą śledztwo. Anonimowy darczyńca wyznaczył wysoką nagrodę. Poniżej w naszym materiale znajdziecie fotografię jak zaginiona może obecnie wyglądać.

Zaginiona Andżelika Rutkowska. Wyszła z domu w Kole i nie wróciła

O tej sprawie mówiła cała Polska. 31 stycznia 1997 roku, w wieku 10 lat, z domu w Kole (Wielkopolska) wyszła Andżelika Rutkowska. Miała pobawić się z innymi dziećmi, jednak nigdy nie wróciła do domu dziadków z powrotem. Nadal trwają jej poszukiwania przez rodzinę oraz funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kole. Dziewczynka miała by obecnie 36 lat.

Wysoka nagroda za pomoc w poszukiwaniu zaginionej 26 lat temu dziewczynki

Według podanych informacji w mediach społecznościowych przez Umbra Grupa Poszukiwawczo–Śledczą pojawił się anonimowy darczyńca, który określił nagrodę dla osoby, która pomoże w odnalezieniu bądź wyjaśnieniu sprawy Andżeliki Rutkowskiej. Wysokość nagrody to 70 tys. złotych. Poniżej znajduje się fotografia, która przedstawia możliwy wygląd zaginionej 26 lat temu Andżeliki.

Wiesz coś na temat zaginionej Andżeliki Rutkowskiej? Tak możesz pomóc

Jeśli posiadasz informacje lub wiesz co się stało Andżelice Rutkowskiej skontaktuj się za pośrednictwem wiadomości e-mail pod adresem: umbragps@gmail.com.

Sonda
Czy kiedykolwiek pomagałeś/aś w szukaniu zaginionych osób?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE