Wypadek samochodowy

i

Autor: SHUTTERSTOCK Wypadek w Poznaniu. Najnowsze informacje o wypadkach w stolicy Wielkopolski

Wypadek w Poznaniu - zderzenie dwóch autobusów i osobówki! Najnowsze informacje o wypadkach w stolicy Wielkopolski

2022-11-30 11:45

Bieżące informacje o wypadkach w Poznaniu. Sprawdź najnowsze wiadomości drogowe i zobacz, gdzie spodziewać się utrudnień na poznańskich drogach. Aktualne informacje o kolizjach i zdarzeniach drogowych. W naszym artykule będziemy na bieżąco aktualizować informacje o wypadkach drogowych w stolicy Wielkopolski.

Wypadek w Poznaniu

Wypadki drogowe w Poznaniu zdarzają się niemal każdego dnia. Na szczęście większość z nich okazuje się niegroźna. Niestety powodują one także duże utrudnienia w komunikacji, na co narzekają mieszkańcy stolicy Wielkopolski. Poniżej będziemy aktualizować na bieżąco informacje o wypadkach w Poznaniu. To powinno ułatwić nieco naszym czytelnikom omijanie korków spowodowanych wypadkami czy kolizjami na poznańskich ulicach.

Wypadek w Poznaniu (30.11.2022)

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę (30 listopada) około godz. 11 na ulicy 28 Czerwca. W okolicach przystanku doszło do zderzenia dwóch autobusów i samochodu osobowego. - Według wstępnych ustaleń policjantów, kierujący autobusem podmiejskim jadącym z Lubonia z niewyjaśnionych przyczyn najechał na tył samochodu osobowego. Ten samochód się przesunął, a następnie ten kierujący autobusem najechał na stojący przy przystanku tył autobusu z Poznania - powiedziała mł. asp. Marta Mróz z poznańskiej policji.

Cztery osoby zostały zabrane do szpitala. - Kiedy udzielana była im pomoc medyczna, nie były to obrażenia zagrażające ich życiu - zaznaczyła.

Wypadek w Poznaniu (26.10.2022)

Niebezpieczne zdarzenie na poznańskich Garbarach. W środę (26 października) około godz. 14:30 doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. - Jedna osoba ucierpiała - przekazał dyżurny wielkopolskich strażaków. Kierowcy muszą liczyć się z poważnymi utrudnieniami w rejonie ul. Garbary.

Wypadek w Poznaniu (17.10.2022)

Do wypadku doszło w poniedziałek (17 października) po godz. 14:00. W okolicy Ronda Szczepankowo w Poznaniu rowerzysta został potrącony przez tira. Na miejscu lądował śmigłowiec LPR. Mimo szybkiej pomocy medycznej kierujący rowerem zmarł.

Wypadek w Poznaniu (14.10.2022)

Duże utrudnienia na ulicy Bałtyckiej w Poznaniu. W piątek (14 października) przed godz. 7:00 doszło tam do zderzenia dwóch samochodów osobowych i ciężarówki. Na miejscu pracują służby. Pomocy wymagała jedna osoba.

Wypadek w Poznaniu (11.10.2022)

We wtorek (11 października) około godz. 7:00 do wypadku doszło w okolicy Mostu św. Rocha. Zderzyły się tam samochód osobowy z tramwajem linii nr 13. Poszkodowana została kobieta kierująca osobówką. MPK informuje o tym, że ruch wstrzymany jest w obu kierunkach.

Wypadek w Poznaniu (4.10.2022)

Do zdarzenia doszło we wtorek (4.10.22) w godzinach wieczornych na ulicy Dąbrowskiego. - Doszło tam do wypadku z udziałem samochodu i autobusu linii nr 191 - informuje MPK Poznań. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła poszkodowana pasażerka autobusu.

Wypadek w Poznaniu (28.09.22)

Do groźnego wypadku doszło w środę (28 września) na ulicy Opolskiej w Poznaniu. - O godzinie 11:15 odebraliśmy zgłoszenie, że doszło do potrącenia kobiety z dwójką dzieci w wieku około 2-3 lat - powiedział oficer dyżurny wielkopolskich strażaków. Trafili oni pod opiekę służb medycznych.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Groźny wypadek na al. Waszyngtona. Zderzenie samochodu z autokarem