Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie ilustracyjne

Wynoszona dziewczyna, taśma policyjna na drzwiach. Co wydarzyło się na osiedlu Armii Krajowej w Poznaniu?

W sobotę na osiedlu Armii Krajowej w Poznaniu doszło do niecodziennego zdarzenia. Na miejscu, przy jednym z bloków pojawiły się służby. Mieszkańcy informowali o tym, że pojawiła się karetka Pogotowia Ratunkowego i policja. Ratownicy wyprowadzili kobietę z mieszkania, zawieźli do szpitala, a drzwi oklejono taśmą policyjną.

Tajemnicze zdarzenie na osiedlu Armii Krajowej w Poznaniu

O sprawie pierwszy poinformował portal epoznan.pl. Zaniepokojeni sprawą mieszkańcy napisali do redakcji portalu informując o zdarzeniu z soboty. W jednym z bloków na poznańskim osiedlu Armii Krajowej pojawiły się służby. Ratownicy Pogotowia Ratunkowego oraz funkcjonariusze policji prowadzili czynności na miejscu zdarzenia.

Jedna osoba poszkodowana na osiedlu Armii Krajowej

Jak informują mieszkańcy, z mieszkania ratownicy Pogotowia Ratunkowego wyprowadzili z mieszkania kobietę i odwieźli ją karetką do szpitala. Policjanci zablokowali taśmą policyjną drzwi od mieszkania. Mieszkańcy nie wiedzą, co było przyczyną zdarzenia.

Wielkopolska Policja komentuje sprawę

- Doszło tam do zdarzenia o charakterze kryminalnym. Jednak na razie ze względu na dobro prowadzonego postępowania, nie udzielamy szczegółowych informacji - taką informację przekazał nam komisarz Maciej Święcichowski z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE