Wojciech Gola

i

Autor: AKPA Wojciech Gola ma problemy zdrowotne. Czeka go zabieg

Influencerzy

Wyciekły numery telefonów youtuberów. Wojtek Gola miał zaskakujące połączenie

2024-04-03 11:05

Dzisiejszej nocy doszło do nietypowego zdarzenia. Nastąpił wyciek kilkudziesięciu numerów telefonów! Wśród nich jest Wojtek Gola. Influencer dostał dziwny telefon.

O sprawie informuje serwis Boop.pl. Wyciek nie dotyczy tylko Goats. W sieci dostępne są numery kilkudziesięciu polskich influencerów! 

Przypomnijmy, że GOATS to nowy projekt na YouTube. Boxdel, Wardęga, Błoński, Wojciech Gola i Izak połączyli siły i rozpoczęli współpracę. Dodajmy, że spółka, której prezesem zarządu jest Wojciech Gola powstała w minionym roku. Jednak teraz grupa ma problem. 

Nie wiadomo kto ujawnił numery telefonów, jednak lista jest prawdziwa - zapewnia portal Boop.pl.

Wojtek Gola był w szoku, gdy otrzymał dziwny telefon

Wyciek numerów telefonów służy do oszustw. W tej sytuacji mamy do czynienia ze "spoofingiem", czyli podszywanie się pod konkretny numer telefonu.

Na nagraniu opublikowanym przez serwis Boop.pl, słychać jak Wojtek Gola jest bardzo zaskoczony telefonem. - To nie jesteś ty! - No jak to nie? - odpowiedział dzwoniący. - To nie jest Twój głos - mówił zaskoczony Gola na nagraniu. - Ktoś dzwoni z mojego numeru - dodał zakłopotany. Następnie dzwoniący mężczyzna krzyknął - Mamy Kacpra, mamy Kacpra!

Zdziwiony Gola opublikował nagranie z dziwnej rozmowy. 

Trzeba uważać, akurat w tym przypadku numery telefonów trafiły do osób, które chcą zrobić tylko żarty znanym osobom, jednak nie zawsze tak jest. Oszuści, którzy wykradają numeru telefonów chcą zrobić "psikusa" youtuberom, dlatego mogą dzwonić, wysyłać SMS-y, ale mogą także prosić o kod do BLIKa.

 Zobaczcie, jak wyglądał Wojtek Gola na początku swojej kariery!

Hakerzy uderzają w Rosję