Wszystkie loty z Poznania do Warszawy ZAWIESZONE! Kiedy wrócą połączenia ze stolicą?

2021-01-19 10:19
LOT - samolot / zdjęcie ilustracyjne
Autor: LOT / biuro prasowe LOT - samolot / zdjęcie ilustracyjne

Polskie Linie Lotnicze LOT zawieszają loty krajowe. Wśród nich znalazły się połączenia Poznania z Warszawą. Sprawdźcie szczegóły na naszej stronie internetowej.

Nic na to nie wskazywało, ale Polskie Linie Lotnicze LOT postanowiły ograniczyć nie tylko połączenia zagraniczne, ale także te krajowe. I tak zawieszone zostaną połączenia na trasie Warszawa - Poznań. Nie będzie można polecieć również na trasie Warszawa - Katowice. Z danych zawartych w systemie rezerwacyjnym wynika, że połączenia mają zostać przywrócone w marcu. Nie wiadomo jednak, czy przewoźnik nie podejmie decyzji o przedłużeniu zawieszenia. Nie ma oficjalnych informacji w tej sprawie. 

ESKA XD #014

Ostatnia szansa na wylot z Poznania do Warszawy będzie 27 stycznia. To ostatni dzień, na który można kupić bilet. Z Warszawy do Poznania ostatni rejs zrealizowany zostanie dwa dni później 29 stycznia. Przez cały luty samoloty LOT-u nie będą kursowały na tych trasach.

Warto zaznaczyć, że to nie pierwsze cięcia w krajowych lotach. Wcześniej Polskie Linie Lotnicze LOT zrezygnowały z tras łączących Warszawę z Bydgoszczą, a także Kraków z Gdańskiem. Dodatkowo ma zostać ograniczona liczba połączeń na trasie Warszawa-Kraków. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE