Na poznańskich Jeżycach mieszkaniec znalazł parówkę nadzianą nożami.

i

Autor: Dominika Napierała

Właściciele psów uważajcie! Na poznańskich Jeżycach mieszkaniec znalazł parówkę nadzianą... kawałkami noża

2023-02-22 8:35

Przykre odkrycie na poznańskich Jeżycach. Mieszkaniec znalazł w rejonie ulicy Staszica kawałek parówki, w którym były ostrze noża! Poznańscy policjanci przyznają, to nie jest odosobniony przypadek. Należy więc podczas spacerów z psami!

- Co jakiś czas do poznańskich policjantów docierają informacje dotyczące porozrzucanych na terenach zielonych produktów, które zawierają umieszczone w nich niebezpieczne i ostre przedmioty - mówi Łukasz Paterski z poznańskiej policji.

Funkcjonariusze przypominają, że rozrzucanie żywności zagrażającej zwierzętom jest przestępstwem.

- W przypadku ustalenia sprawcy takiego czynu może mu grozić, zgodnie z ustawą o ochronie zwierząt, nawet do 5 lat pozbawienia wolności - mówi policjant.

Jeśli podczas spaceru zauważymy podejrzane produkty warto zgłosić to na policję.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE