Wierszyki na Dzień Babci i Dzień Dziadka 2023. Najlepsze gotowe życzenia

2023-01-22 14:55
Dzień babci i dziadka 2023
Autor: Canva

Wierszyki życzenia na Dzień Babci i Dzień Dziadka. 21 oraz 22 stycznia jak co roku będziemy obchodzić ich święto.. To okazja do tego aby złożyć swoim babciom oraz dziadkom serdeczne życzenia. Jeśli nie macie pomysłu w jaki sposób złożyć niebanalne życzenia to mamy dla was najlepsze rozwiązanie. Poniżej znajdziecie najlepsze wierszyki

Życzenia dla babci i dziadka muszą być wyjątkowe- w końcu babcia i dziadek zawsze są bardzo życzliwi dla swoich wnuków i bardzo często rozpieszczają ich bardziej niż rodzice. Co powinny zawierać idealne wierszyki na dzień babci i dziadka? Stałymi elementami, które powinny zawierać wierszyki dla babci i dziadka na pewno są: wdzięczność za opiekę, wspólną zabawę, życzenia zdrowia i spełnienia marzeń.

Wierszyki na Dzień Babci i Dzień Dziadka 2023. Najlepsze gotowe życzenia

Babcie bywają różne, lecz każda pamięta,

że jednakowo zawsze kochają wnuczęta.

To samo je cieszy, to samo raduje:

nasz pocałunek, uśmiech i słowo... Dziękuję!

----------------------

Życzę Ci, Babuniu, życia najdłuższego,pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!

-------------------

Kto mnie może kochać więcej?Zmarznę-grzejesz moje ręce zszywasz spodnie, budzisz rano Miód smarujesz mi na chlebie Ty mnie kochasz –a ja babciu Bardzo, bardzo kocham Ciebie.

-----------------------------

Babciu, babciu tak cię kocham jak się oddalę, już z rozstania szlocham. Ty mi zawsze pomożesz tyle ile sama możesz. Dzisiaj Twoje święto! Ono ma moc zaklętą! Kocham cię tak bardzo, że sama nie wiesz jak!

---------------------------

Tak wiele mnie nauczyłaś, tak wiele uśmiechu mi dałaś, na spacery ze mną chodziłaś, kiedy byłam jeszcze mała. Do snu nuciłaś piosenki, byłaś zawsze blisko mnie więc podziękować Ci, Babciu za to wszystko chcę. Żyj długo w spokoju i uśmiechaj się, bo uśmiech jest najważniejszy to, że kocham Cię!

-------------------------

Nieraz gdy sen skrzydła uniósł, Ciebie widziałem Babuniu, jak swą delikatną ręką w śnie okrywasz mnie kołderką... I codziennie widzę stale, jak się troszczysz o mnie wytrwale więc ode mnie przyjmij w wdzięczność i zapewnienie mej miłości.

--------------

Babcia moja kochana Babcia jak druga Mama. Nie ma lepszego lekarstwa na bóle niż gdy mnie Babcia przytula czule. Babcia się troszczy, lubi rozpieszczać - jak zacznie karmić nie może przestać i Babci nie można nikim zastąpić, więc trzeba ją cenić i pochwał nie skąpić. I ja Cię chwalę kochana Babciu, wołając z przekorą: „dziura w kapciu”

Dla Dziadziusia od wnusia, by Dziadziuś męczyć się nie musiał, by długo żył i zdrowy był.

--------------

Tobie, Mój Kochany Dziadku, życzę szczęścia i dostatku. Uśmiechaj się zawsze,bo kocham cię szczerze w domu, w kinie, na spacerze.

--------------

Kochany Dziadku w dniu Twojego święta życzę Ci dużo zdrowia, pomyślności uśmiechu na co dzień i optymizmu.

----------------

Na Ciebie zawsze można liczyć - w Dniu Dziadka chcę Ci życzyć zdrowia i siły do życia. Jest jeszcze tyle do odkrycia i jeszcze tyle do zrobienia - Niech zdążą się spełnić Twoje marzenia!

--------------

Dziadku mój kochany,jesteś plasterkiem na rany, rozpieszczasz mnie i wspierasz, uczysz, jak dobro wybierać, znasz wiele historii ciekawych i uczysz prawdziwej zabawy. Zabawny w tym jesteś na dokładkę Dziękuję, że jesteś moim Dziadkiem!

------------------

Kochany Dziadku – zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest fajnie: i w deszczu, i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości. Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.

Tyle lat minęło już, a ja wciąż z Tobą jestem tu. Chcę złożyć ci życzenia, żeby spełniły się twe marzenia. Zdrowia szczęścia pomyślności i wszelkiej godności!

-------------

Babcia z dziadkiem dziś świętują, wszystkie dzieci więc pracują. Zetrą kurze w każdym kątku, przypilnują dziś porządku. W kuchni błyszczą już talerze, wnusia babci bluzkę pierze. Wnusio już podaje kapcie, bardzo Kocha swoja babcię. Dzisiaj wszystkie smutki precz! Święto Dziadków ważna rzecz!

------------------

Od maluszka prosto z serduszka Okazja nie lada gratka pierwsze życzenia dla Babci i Dziadka. Niech dopisuje Wam zdrowie, A ja jak urosnę wierszyk Wam opowiem.

-------------

Niechaj dziadzio z babciunią tak nam długo żyją,póki komar i mucha morza nie wypiją. A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.

-----------------

Nieraz gdy sen skrzydła uniósł,Ciebie widziałem Babuniu,jak swą delikatną ręką w śnie okrywasz mnie kołderką...I codziennie widzę stale,jak się troszczysz o mnie wytrwalewięc ode mnie przyjmij w wdzięczności zapewnienie mej miłości.

-----------

Kocham mocno babcię, dziadka. To nie żarty moi mili.Dzisiaj im życzenia składam, By sto latek jeszcze żyli.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE