Więcej na łyżwy nie pójdziemy. Lodowisko Malta OGŁOSIŁO KONIEC SEZONU 2020/2021

2021-01-13 12:17
Sezon nad Maltą zakończony
Autor: Poznan.pl

Miłośnicy łyżew w tym sezonie zimowym wiele się nie najeździli. Pandemia, przerwy i całkowity zakaz spędzania czasu na lodzie sprawiły, iż utrzymanie lodowiska stało się rzeczą wręcz niewyobrażalną. Właśnie dlatego POSiR podjął dziś decyzję o zakończeniu tegorocznego sezonu łyżwiarskiego nad Maltą.

Lodowisko Malta kończy sezon

Lodowisko Malta zostało w bieżącym sezonie uruchomione 18 listopada i działało do 27 grudnia 2020r. W tym czasie staraliśmy się zapewnić użytkownikom maksimum bezpieczeństwa i cieszyliśmy się wysoką frekwencją. Obostrzenia sanitarne zakazujące tej formy działalności rekreacyjnej zostały wprowadzone pod koniec ubiegłego roku i potrwają co najmniej do końca stycznia. W tej sytuacji utrzymywanie zamkniętego sezonowego lodowiska, bez pewności co do zniesienia obostrzeń w kolejnych miesiącach, stanowi poważne obciążenie dla sytuacji finansowej POSiR.

Liczymy na wyrozumiałość wszystkich naszych klientów. W momencie, kiedy przepisy pozwolą na wznowienie działalności rekreacyjnej zaprosimy Was na Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka - czytamy w komunikacie Poznańskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Wypadek koło Dobrogądza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE