Uważajmy na drogach! Od południa w Poznaniu ma padać śnieg!

2021-01-05 9:46
Pierwszy tej zimy śnieg w Poznaniu
Autor: Dominik Rutkowski / Radio Eska Pierwszy tej zimy śnieg w Poznaniu

Wtorek w stolicy Wielkopolski i całym regionie ma być śnieżny. Od godzin popołudniowych synoptycy przewidują opady śniegu, które w połączeniu z deszczem oraz mokrą nawierzchnią mogą okazać się być bardzo niebezpieczne.

Dziś mamy drugi dzień ferii. Od dziś też dzieci nie muszą w godzinach 8-16 poruszać się pod opieką osób dorosłych. Z pewnością śnieg ucieszy dzieci, jednak może on być dość mocnym utrudnieniem dla kierowców. Od rana w Poznaniu miejscami pada deszcz, temperatura jest dosyć niska a do tego wszystkiego synoptycy zapowiadają, iż od godziny 14.00 aż do późnego wieczora ma padać śnieg.

Apelujemy, szczególnie do kierowców o ostrożność oraz cierpliwość i spokojną jazdę. W momencie powrotów z pracy do domu śnieg może już padać i miejscami mogą tworzyć się korki. Wiele wskazuje na to, iż śnieg może z nami pozostać przez kilka dni, ponieważ synoptycy zapowiadają, iż także w najbliższych dniach może padać śnieg. Do tego cały czas panować mają ujemne temperatury.

Horoskop na nowy rok. Sprawdź co cię czeka?

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE