15-letnia Marta z Kiekrza odnaleziona w Berlinie. Wraca już do swojego domu

2021-02-22 11:03 marc
ZAGINIONA 25-LATKA poszukiwana przez łódzką policję!
Autor: Pixabay.com

15-letnia mieszkanka Kiekrza Marta Księżycka została odnaleziona. Dziewczyna wyszła z domu rodzinnego 17 lutego około godziny 14.15, mówiąc bliskim, że udaje się na spotkanie z kolegą. Jak się jednak okazało ojciec odnalazł 15-letnią Martę w Berlinie, wracają do domu.

AKTUALIZACJA:

Ojciec odnalazł 15-letnią Martę w Berlinie, wracają do domu. Wątek uprowadzenia został wykluczony. Była tam z własnej woli.

Marta wyszła z domu rodzinnego w Kiekrzu, przy ulicy Topolowej dnia 17 lutego br około godziny 14.15 mówiąc bliskim , że udaje się na spotkanie z kolegą. Tego samego dnia widziana była w Rokietnicy w towarzystwie dużo starszego od Niej mężczyzny. Od tamtej pory nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi. Marta do tej pory była bardzo dobrą uczennicą, trenowała z bardzo dobrymi wynikami siatkówkę i nigdy nie przysparzała problemów wychowawczych .Mama Marty jest zdruzgotana i prosi o Waszą pomoc w odnalezieniu dziecka.

Rysopis dziewczyny

  • Wzrost: około 160 cm;
  • Włosy zafarbowane na czarno, długie i proste;
  • Oczy: niebieskie;
  • Szczupłej budowy ciała.

Mężczyzna, z którym może przebywać nastolatka jest dość wysoki, miał na sobie sportowe buty, jeansy i charakterystyczną rozdartą kurtkę - zaklejoną taśmą izolacyjną. Miał też czarny, sportowy worek z zielonym napisem.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionej dziewczyny proszone są o kontakt z policjantami z Tarnowa Podgórnego pod nr tel. 47 77 148 60 lub mail: dyzurny.tarnowo-podgorne@po.policja.gov.pl. Można też dzwonić pod alarmowy nr 112.