Agresor w BMW w Poznaniu

i

Autor: STOP CHAM (kadr z filmu)

Urażona duma kierowcy BMW na rondzie Solidarności. "Włączył tryb śledzenia"

2022-09-22 11:20

Nietypowa sytuacja miała miejsce na rodzie Solidarności w Poznaniu. Kierowca BMW po niewpuszczeniu przez innego z kierowców włączył tryb śledzenia za nim. Najpierw zajechał mu drogę, a gdy drugi z kierowców zmienił trasę rozpoczął podążanie za nim. Całość nagrał kierowca który był "goniony". Film z całego zajścia został umieszczony na kanale STOP CHAM.

Cała sytuacja miała miejsce na rondzie Solidarności w Poznaniu. Zaczęło się od tego, iż autor nagrania nie wpuścił kierowcy BWM, choć to kierowca BMW musiał ustąpić pierwszeństwa. Mimo tego BMW włączył "tryb śledzenia". Najpierw chciał zajechać drogę autorowi nagrania, a kiedy ten zjechał z głównej drogi i pojechał bocznymi uliczkami, BMW podążało za nim. Na końcu kierowca BMW blokuje samochód autora nagrania. Ten nie czekając na dalszy bieg zdarzeń wycofuje i unika bezpośredniego starcia z agresorem. Całość można zobaczyć na poniższym nagraniu:

A Wy jak oceniacie postawę kierowcy BMW? Miał prawo się tak zdenerwować?

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!