Un Lapin Poznań: Naturalne kosmetyki coraz popularniejsze!

2021-10-11 12:05
Un Lapin Poznań - sklep z naturalnymi kosmetykami
Autor: materiały prasowe Un Lapin Poznań - sklep z naturalnymi kosmetykami

- Z troski o ekologię oraz dbałości o harmonię ciała z naturą prowadzimy Un Lapin, czyli sklep z naturalnymi kosmetykami - mówią jego właściciele.

W bogatym asortymencie Un Lapin znajdują się kosmetyki wiodących marek do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów – kremy, balsamy, szampony, mydła, olejki, peelingi i wiele innych produktów niezbędnych każdego dnia. Oprócz tego posiadamy spory wybór ekologicznych środków czystości, akcesoria zero waste i naturalne świece.

Kosmetyki te to produkty naturalne, przyjazne dla ciała, a także i dla środowiska. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak łatwo żyć zgodzie z naturą. 

Zależy nam, by sprzedawane w naszym sklepie produkty do pielęgnacji miały jak najlepsze składniki i były dobrej jakości, dlatego też współpracujemy z zaufanymi markami eco. Należą do nich Nowa Kosmetyka, Sylveco, Ministerstwo Dobrego Mydła, Nature Queen, Cztery Szpaki, Hagi, Mokosh, Khadi i wiele innych

mówią właściciele i dodają, że zanim rozpoczną współpracę z wybranym producentem kosmetyków, starannie badają daną markę i weryfikują sposób działania firmy. 

Chcemy, aby do naszych klientów docierały produkty przyjazne dla skóry i zdrowia, a także o jak najmniejszym wpływie na otaczające nas środowisko.

Un Lapin Poznań - sklep z naturalnymi kosmetykami
Autor: materiały prasowe Un Lapin Poznań - sklep z naturalnymi kosmetykami

Równie istotne dla Un Lapin są wartości reprezentowane przez marki oraz model biznesowy, na którym opiera się dana firma. Etyka w biznesie idzie w parze ze zrównoważonym podejściem do życia, które Un Lapin promuje. 

Wielu producentów i właścicieli manufaktur znamy osobiście, a każdy produkt dostępny w sklepie jesteśmy w stanie polecić w oparciu o własne doświadczenia.

Od niedawna dostępna jest Stacja refill od marki YOPE, która zawiera 8 wybranych produktów. Możecie przyjść z własną butelką po danym produkcie Yope lub zakupić litrową wersję butelki i pyk do nalewaka :)

  • Żel pod prysznic kokos-sól morska
  • Mydło do rąk Werbena
  • Mydło do rąk Wanilia
  • Mydło kuchenne Natka pietruszki
  • Płyn do podłóg Bambus
  • Płyn do naczyń Ogórek
  • Płyn uniwersalny Zielona herbata
  • Płyn do łazienki Francuska lawenda
Un Lapin Poznań - sklep z naturalnymi kosmetykami
Autor: materiały prasowe Un Lapin Poznań - sklep z naturalnymi kosmetykami
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE