Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

Tutaj w ferie zimowe nie ma nudy! Poddębice oferują moc atrakcji

2023-02-01 8:00 Materiał sponsorowany

Zima daje się we znaki? Potrzebujecie się nieco ogrzać? Przychodzimy z pomocą! Wybierzcie się do Poddębic. To idealne miejsce, by w środku zimy zaznać nieco ciepła. To także świetne miejsce, by spędzić czas podczas trwających ferii zimowych. Sprawdźcie, jakie atrakcje na Was czekają!

Ferie zimowe w pełni. Wiele osób planuje wypoczynkowe wyjazdy całą rodziną. I choć dla sporej części zimowe ferie kojarzą się ze śniegiem, szusowaniem na nartach czy snowboardzie, to są też osoby, które raczej wolą unikać ujemnych temperatur. Co wtedy? W takim przypadku koniecznie zajrzyjcie do Poddębic. Znajdziecie tam mnóstwo atrakcji, relaks oraz świetną zabawę dla całej rodziny. A co dokładnie?

Poddębice to urokliwe miasto w województwie łódzkim, w powiecie poddębickim. To idealne miejsce, by uciec od miejskiego zgiełku. Znajdziecie tam mnóstwo zakątków, na piesze wędrówki, gdzie będziecie mogli zażyć świeżego powietrza. To świetna opcja, by się wyciszyć i pooddychać pełną piersią. W Poddębicach czekają też na Was gorące źródła, lecznicze borowiny, czy Pijalnia Wód Termalnych. Oprócz tego warto również wybrać się do Ogrodu Zmysłów oraz Domu Zimowego w Zoo Borysew. Jest to świetna atrakcja nie tylko dla dzieci, ale także dla dorosłych. Co jeszcze? Jeśli potrzebujecie zażyć nieco ciepła, dobrym wyborem będą Termy.

Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

Termy Poddębice to kompleks siedmiu basenów zewnętrznych i wewnętrznych o łącznej powierzchni lustra, wynoszącej około 2300 m2. Miejsca jest więc sporo, a to oznacza mnóstwo terenu do wodnego szaleństwa! Dzieci z pewnością będą zachwycone! Baseny są wyposażone w gejzery, masażery, groty sztucznej fali oraz dzikie rzeki. Temperatury wody wynosi w nich ponad 30 stopni, więc podczas ferii zimowych będzie można poczuć się, jak na zagranicznym wyjeździe.

Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

Termy Poddębice to także atrakcje dla starszych. Znajdziecie tam dwie strefy saun oraz strefę SPA. W strefie saun do Waszej dyspozycji są sauny fińskie z koloroterapią, sauny infrared, łaźnie parowe z aromaterapią oraz saunarium z aromaterapią. Po seansach warto udać się do strefy schładzania lub odprężyć w komnacie solnej z tężniami. Strefa SPA natomiast dostarczy odrobinę luksusu dzięki masażom lub zabiegom.

Termy Poddębice

i

Autor: Materiały prasowe

Co jeszcze? Jeśli zgłodniejecie po tych wszystkich atrakcjach, warto zaglądnąć do kącika gastronomicznego. Czekają tam na Was świetne burgery! Co więcej, wizyta w Termach Poddębice nie musi skończyć się na jednym dniu. Tuż obok znajduje się ISON - Integracji i Spotkań Osób Niepełnosprawnych, w którym możecie przedłużyć swój pobyt podczas ferii zimowych i nie tylko.

Dodajmy, że cały obiekt Term Poddębice, jak ISON jest dostosowany do osób starszych oraz tych z niepełnosprawnością.

Termy Poddębice otwarte są codziennie od godziny 10.00 do godziny 22.00. Bilety można nabyć w kasach lub online. Więcej informacji znajdziecie na Facebooku oraz na stronie internetowej.

Termy Poddębice

ul. Mickiewicza 19

99-200 Poddębice

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE