Turysta z Włoch zachwycił się Poznaniem

i

Autor: Screen Instagram @vologratis/Canva

Podróże

Turysta z Włoch zachwycił się Poznaniem. "Na rynku wychodzą kozy". Musicie to zobaczyć

Vlogger Andrea Petroni, którego na Instagramie obserwuje niemal 170 tysięcy ludzi, w ostatnim czasie opublikował wyjątkowy filmik ze swojej podróży do Poznania. Podróżnik zobaczył Ostrów Tumski, Park Cytadela, Stary Rynek i Kościół Farny. Co jeszcze przykuło jego uwagę?

Turysta z Włoch w uroczy sposób zachwycił się Poznaniem! „Kozy na rynku”

Podróżnik zakochał się w rogalach świętomarcińskich, pokazał też ujęcie z Maltanką, Starym Browarem, wiewiórkami w Cytadeli, a także z remontami. Co jeszcze opublikował w swoim nagraniu Andrea Petroni?

Włoch zachwycony Poznaniem

- Pomysł na miły weekend! Nawet niski koszt! Tylko 2-godzinny lot z Rzymu – tak Włoch opisuje swój wyjazd do Poznania – Zatrzymaliśmy się w hotelu Novotel. Walutą jest złoty polski, ceny są niższe niż we Włoszech. Można łatwo poruszać się pieszo. Kozy wychodzą na rynek o godzinie 12:00 i 15:00. Rynek jest w toku, ale trzeba tylko unikać remontów – cytuje serwis epoznan.pl.

W dalszej części filmiku, włoski vloger ocenia rogala świętomarcińskiego. Na nagraniu widzimy, jak Włoch zajada się tym lokalnym przysmakiem. Co ciekawe, potrafił precyzyjnie nazwać każdy składnik rogalika!

Podróżnik dodał też mnóstwo zdjęć z Poznania na swoim instastories, które na stałe zapisał, a więc można je nadal zobaczyć na jego profilu na Instagramie @vologratis.

Co jeszcze warto zobaczyć w Poznaniu? Z pewnością multisensoryczną wystawę dzieł Vincenta Van Gogha, która dostępna jest na MTP.

Remonty w Poznaniu uderzają w przedsiębiorców
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE