Targi Mody w Poznaniu

i

Autor: Michalina Maciaszek

Trwają Targi Mody w Poznaniu! Co jest trendy? Sprawdziliśmy!

2020-02-19 15:30

Ruszyły Targi Mody w Poznaniu! Udział w targach to nie tylko doskonała okazja do poszukania czegoś dla siebie, czy nawiązania kontaktów biznesowych, ale również do rozmów na temat mody.​

​Trwają największe targi mody w Poznaniu! Przez dwa dni znani producenci, największe marki oraz znani projektanci prezentują najnowsze trendy. Będą tu pokazy mody, wystawy ubrań oraz prelekcje. Celem targów jest pokazanie różnorodności panujących w modzie oraz dyskusje na jej temat.

Jesteśmy u progu sezonu wiosenno-letniego. Kolorem roku 2020 będzie Classic Blue, czyli wszelkie odcienie pięknego, głębokiego niebieskiego. Kolejnym kolorem, który będzie również modny jest czerwień, która pojawiła się już trochę wcześniej. Widzieliśmy ją już w kolekcji zimowej

mówi Joanna Banakiewicz-Brzozowska, redaktor naczelna magazynu "Świat butów". I dodaje, że musztarda to kolejny modny kolor, który pasuje do czerni i ożywia każdą stylizację.

Moda to jest styl życia. Moda to trendy. Należy jednak wybrać z tych obowiązujących trendów, które nam dyktują pokazy mody, to, co jest dla nas odpowiednie. To, w czym się dobrze czujemy. To, co jest zgodne z naszą urodą.

Największe wydarzenie modowe w Polsce będzie trwało 2 dni, czyli 19 i 20 lutego na Międzynarodowych Targach Poznańskich