Trwa modernizacja Malty! Ucieszą się szczególnie wioślarze i kajakarze

2020-02-05 11:44
Malta
Autor: www.pim.poznan.pl/

Modernizację przechodzą Budynki Toru Regatowego Malta. To świetna wiadomość dla wioślarzy i kajakarzy. Dzięki remontom Malta będzie spełniała wymogi stawiane przed organizatorami międzynarodowych imprez.

Prace zaczęły się w listopadzie ubiegłego roku, remontowana jest wieża sędziowska i budynek multimedialny. Jak informuje PIM, postępy prac widać najbardziej na wieży sędziowskiej - do pracy nad nią przystąpili dekarze, wprawiane są również okna.

Jak informuje PIM:

Stalowa konstrukcja wieży przejdzie wkrótce piaskowanie, a wnętrza zostaną odświeżone. Docelowo wyremontowane będą wszystkie kondygnacje wieży. Elewacja budynku zostanie odnowiona, a dach – ocieplony.

Drugim remontowanym obiektem jest budynek multimedialny. Zostaną w nim odświeżone wnętrza. Na jego terenie zakończyły się już prace rozbiórkowe. Trwają prace związane z systemami wentylacji i kanalizacji, odnowieniem ścian i podłóg. Dodatkowo ocieplony zostanie dach.

Modernizacja ma zakończyć się w połowie maja, dzięki czemu w czerwcu będą mogły się odbyć Mistrzostwa Europy w Wioślarstwie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE