Trasy w Wielkopolsce lepsze do jazdy. Główne drogi czarne, na bocznych nieco gorzej

2021-02-09 7:44 marc
Trasa S11 za Poznaniem
Autor: Poznan.pl

W nocy nie próżnowali drogowcy. Dzisiejszego poranka na głównych drogach w Wielkopolsce zrobiło się prawie czarno, miejscami zaległa błoto. Gorzej sytuacja wygląda na bocznych drogach, oraz na ulicach osiedlowych w mieście, gdzie miejscami wciąż zalega śnieg.

Główne trasy w Wielkopolsce, czyli drogi ekspresowe oraz autostrada jest w wielu miejscach już czarna. Drogi są odśnieżone, miejscami zaległo błoto, jednak warunki do jazdy są o niego lepsze niż miało to miejsce wczoraj. Poprawiło się na A2, poprawiło się także na S11. Na jezdni nie zalega już duża warstwa śniegu.

Nie najgorzej jest także w wielu miejscach na drogach krajowych. Tutaj także całą noc pracowały piaskarki i wielu miejscach idzie praktycznie bez problemu przejechać.

Zdecydowanie gorzej wygląda za to sytuacja na mniejszych drogach. W zasadzie drogi na osiedlach, czy te, w których ruch na co dzień jest dużo mniejszy wyglądają jak wczoraj. Jako iż, opady śniegu w Poznaniu i Wielkopolsce ustały, dziś powinno być coraz lepiej.

Przypomnijmy, iż kolejne silne opady śniegu oraz porywisty wiatr prognozowany jest na czwartek.

Ogromny karambol na A6 w Szczecinie

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl