Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym pod Rawiczem! Kierowca ciężarówki nie żyje!

i

Autor: KM PSP Rawicz Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym pod Rawiczem! Kierowca ciężarówki nie żyje!

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym pod Rawiczem! Kierowca ciężarówki nie żyje! [ZDJĘCIA]

2023-02-20 11:55

Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym w okolicach miejscowości Kąty (pow. rawicki) w Wielkopolsce. Samochód ciężarowy zderzył się tam z pociągiem. Niestety jedna osoba nie żyje. O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

Tragiczny wypadek w Wielkopolsce

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek (20 lutego) po godz. 9:20 na przejeździe kolejowym w okolicach miejscowości Kąty. - Samochód ciężarowy z przyczepą wjechał pod pociąg osobowy jadący z Rawicza w kierunku Wrocławia - mówią strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Rawiczu. Niestety jest jedna ofiara śmiertelna. To 51-letni kierowca samochodu osobowego.

Na miejscu zdarzenia pracują służby, które będą wyjaśniać przyczyny wypadku. Osobom podróżującym pociągiem nic na szczęście się nie stało. Pasażerowie muszą jednak liczyć się ze sporymi utrudnieniami. - Za pociąg 69616 na odcinku Rawicz - Żmigród zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza. Podróżni od stacji Żmigród pojadą najbliższym pociągiem w kierunku Wrocław Gł. Za utrudnienia przepraszamy – informują Koleje Dolnośląskie.

Anielka i Jaś zginęli z mamusią pod pędzącym pociągiem „Aniołki pamiętamy o Was”
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE