Apple

i

Autor: Shutterstock Apple

Miasto

Tłumy na otwarciu nowego sklepu iSpot Apple Premium Reseller w Poznaniu!

2023-09-29 18:54

W piątek 29 września 2023 roku, w poznańskiej Galerii MM otworzono salon iSpot o statusie Apple Premium Reseller. Co więcej, z tej okazji przez dwa dni można skorzystać z wielu promocji. Wydarzenie przyciągnęło tłumy poznaniaków!

Nowy salon iSpot Apple Premium Reseller w Galerii MM w Poznaniu rozpoczął swoją działalność w piątek 29 września, o godzinie 9:00. Zobaczcie co się działo przed otwarciem!

Dla wszystkich odwiedzających salon iSpot w piątek 29 i w sobotę 30 września, przygotowano wyjątkowe promocje na sprzęt firmy Apple. Oferta obowiązuje wyłącznie w pierwsze dwa dni lub do wyczerpania puli produktów, objętych promocją w salonie. Dodatkowo z okazji otwarcia nowego salonu zorganizowany został konkurs.

Jedno jest pewne, otwarcie nowego sklepu, przyciągnęło tłumy poznaniaków! Pod galerią MM ustawiła się długa kolejka! Zobaczcie co się działo.

Niezwykła wystawa w Warszawie. W Fabryce Norblina otwarto Apple Muzeum
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE