rodzina

i

Autor: Canva

Praca

Tego dnia niektórzy pracodawcy wypuszczą pracowników wcześniej. Chodzi o wartości rodzinne

Akcja "Dwie godziny dla rodziny" odbywa się po raz 13. w związku z Międzynarodowym Dniem Rodziny, który przypada 15 maja. W akcji chodzi o to, by pracownicy skończyli pracę dwie godziny wcześniej i czas ten spędzili ze swoją rodziną. W akcji bierze już udział kilka tysięcy firm z wielu państw na całym świecie.

Międzynarodowy Dzień Rodziny

Środa, 15 maja 2024 to kolejny Międzynarodowy Dzień Rodziny. Ten dzień ma podkreślić wartość i znaczenie rodziny dla świata. Bez rodziny jesteśmy samotni, a to prowadzi do różnego rodzaju zaburzeń i chorób psychicznych. Jako ludzie jesteśmy stworzeni do życia w stadach.

Dwie godziny dla rodziny

Już po raz 13. odbywa się z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny akcja Dwie godziny dla rodziny. Została ona zapoczątkowana przez Instytut Humanites. Przez 12 lat akcji dołączyło już do niej 2 tysiące firm z 59 krajów Świata. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem: Wielkie marzenia łączą pokolenia!

Na czym polega akcja?

Akcja Dwie godziny dla rodziny polega na tym, że pracodawca biorący udział w przedsięwzięciu wypuszcza pracowników 2 godziny wcześniej do domów, tak by ten czas mogli spędzić ze swoimi rodzinami. Ma to pomóc w budowaniu więzi między członkami rodziny.

Zobaczcie, gdzie można w Poznaniu spędzić te dodatkowe dwie godziny z rodziną!

Rodzina pięcioraczków z Horyńca w Tajlandii. Czy dzieci porzuciły szkołę? Pani Dominika zaskoczyła wszystkich