Targi Poznań Motor Show NIE ODBĘDĄ się w tym roku! Co z biletami? [SZCZEGÓŁY]

2020-04-23 18:34
Samochód sportowy / zdjęcie ilustracyjne
Autor: Pixabay Samochód sportowy / zdjęcie ilustracyjne

To zdecydowanie nie są dobre informacje dla wszystkich fanów motoryzacji, którzy na to wydarzenie czekali z niecierpliwością. Tegoroczne targi Poznań Motor Show zostały odwołane. Jaki jest nowy termin wydarzenia? Co zrobić z zakupionymi biletami? Zebraliśmy wszystko w jednym miejscu. Przeczytajcie więcej na stronie internetowej ESKI Poznań.

Pandemia koronawirsa pokrzyżowała plany przede wszystkim organizatorom dużych imprez. Najbardziej odczuwa to branża targowa, która wstrzymała na jakiś czas niemal wszystkie swoje wydarzenia. Jedną z największych imprez, która cieszy się ogromną popularnością wśród publiczności z całej Polski są targi motoryzacyjne Poznań Motor Show. Impreza początkowo miała odbyć się pod koniec marca. W związku z pandemią koronawirusa przełożono ją na czerwiec. Jednak organizatorzy poinformowali właśnie, że ten termin nie jest już aktualny.

Poznań Motor Show: Nowy termin dopiero w 2021 roku!

Organizatorzy postanowili przełożyć targi Poznań Motor Show na przyszły rok. Poznań Motor Show i Targi Techniki Motoryzacyjnej odbędą się w dniach 8-11 kwietnia 2021.

Nieustannie monitorujemy sytuację w branży i wiemy, że w obecnej sytuacji firmy motoryzacyjne koncentrują się przede wszystkim na uruchamianiu produkcji i przygotowaniach do wznowienia pełnej sprzedaży. Dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie decyzji o ponownej zmianie terminu PMS oraz TTM

informują organizatorzy Poznań Motor Show. Jednak tematyka motoryzacji zagości jeszcze w tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W dniach 2-4 października 2020 odbędzie się jedna z największych imprez caravaningowych w Polsce – Caravans Salon Poland. Trzy tygodnie później, w terminie 21-23 października 2020, targi Eko Flota. A w terminie 23-25 października 2020 targi pojazdów zabytkowych Retro Motor Show.

Poznań Motor Show: Co zrobić z biletami?

Zakupione bilety zachowują swoją ważność i mogą zostać wykorzystane podczas wydarzenia w kwietniu 2021 roku. Dodatkowo do każdego zachowanego biletu organizatorzy dodadzą drugi bilet o takiej samej wartości do wykorzystania w tym samym terminie.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu prosimy o kontakt zwroty na adres mailowy: info@tobilet.pl w terminie do 15 czerwca 2020r.

Posiadane bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl.

W szczególności polecamy Państwa uwadze imprezy: Caravans Salon Poland czy Retro Motor Show. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę voucher prosimy o kontakt zwroty na adres: info@tobilet.pl w terminie do 15 czerwca 2020r.

Bilet można oczywiście zwrócić. Jednak czas oczekiwania na przelew jest znacznie wydłużony.

Prosimy o kontakt z oficjalną platformą sprzedaży biletów ToBilet.pl na adres e-mail: info@tobilet.pl w terminie do 15 maja 2020r. Jednocześnie pragniemy poinformować, że w związku z wejściem w życie nowych przepisów ustawy z dnia 2 marca 2020 r. (Dz. U. z 2020 r. poz. 374 z późn. zm.) zwanej „tarczą antykryzysową” termin do zwrotu wpłaconych przez Państwa środków został wydłużony do 180 dni. Za wszelkie niedogodności przepraszamy

kończą organizatorzy PMS.

Posłuchaj, jak wykonywać ćwiczenia na dolną część pleców i kręgosłup. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Podcasty z poradami.
COŚ DOBREGO #10
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE