Wydarzenie

Targi Polagra 2023 w Poznaniu. 3 dni połączenia biznesu z kuchnią

W dniach 27-29 września 2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się Targi Polagra 2023. To połączenie promocji żywności, urządzeń kuchennych dla restauracji i firm, oraz nowoczesne rozwiązania stosowane w kuchni. W ramach Polagry odbywa się Kulinarny Puchar Polski. To miejsce dla menadżerów sieci handlowych, hurtowni, dystrybutorów i importerów żywności.

Targi Polagra w Poznaniu

W dniach 27-29 września w Poznaniu, na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywają się Targi Polagra 2023. To miejsce dla promocji żywności polskiej i zagranicznej, technologii i urządzeń przydatnych w branży spożywczej, a także rozwiązań dla sektoru HoReCa. Odbywają się one pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Najlepsza żywność i najlepsze sprzęty do jej produkcji

Na Targach Polagra można spróbować najlepszej żywności, serów, wędlin, a także produktów z drobiu, czy nawet z dziczyzny. Podczas targów odbywają się pokazy kulinarne, oraz różnego rodzaju prelekcje pokazujące sposób produkcji i przyrządzania wielu potraw z użyciem mięsa, czy nabiału.

Kulinarny Puchar Polski

Podczas wszystkich 3 dni Targów Polagra odbywa się także Kulinarny Puchar Polski - najbardziej prestiżowy konkurs branży gastronomicznej w Polsce. W jury zasiada wielu znakomitych kucharzy, w tym popularny w mediach szwajcarski kucharz, od lat mieszkający w Polsce - Kurt Scheller.

Warsztaty kulinarne z dziczyzny w leszczyńskim Ekonomiku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE