Targi Home Decor 2023 w Poznaniu. Ciekawe pomysły na dekorowanie wnętrz na MTP

W dniach 21-24 lutego w Poznaniu odbywają się targi wnętrz Home Decor 2023. Jak piszą organizatorzy, to miejsce spotkań firm zajmujących się dekoracją wnętrz z architektami, projektantami, czy blogerami. Na targach znajdziemy kupców z między innymi Polski, Niemiec, Litwy, Ukrainy, czy Wielkiej Brytanii.

Targi Home Decor - nowe trendy w dekoracji wnętrz

Targi Home Decor 2023 w Poznaniu, to 10 kategorii tematycznych, a w tym 44 podkategorie. Wśród kategorii są: dekoracje, światło, tekstylia, wyposażenie kuchni i łazienki, smart living, zdrowie i rozrywka, wykończenie wnętrz, usługi w zakresie aranżacji wnętrz, wydawnictwa, oraz organizacje branżowe.

Czym są targi Home Decor?

Targi, odbywające się na Międzynarodowych Targach Poznańskich to najlepszy moment do sprawdzenia, co jest w modzie w temacie wnętrz. To trendy w dekoracji i wyposażeniu domu. Targi przeznaczone są głównie dla sklepów, salonów wnętrz, czy także wielkich sieci handlowych. To uczestnicy z 71 państw, którzy chcą dowiedzieć się co nowego w branży słychać.

Co można znaleźć na targach Home Decor?

Na targach Home Decor 2023 na Międzynarodowych Targach Poznańskich zobaczycie: nowe trendy w dywanach, firankach, dekoracjach stojących i ściennych, tekstyliach, w oświetleniu, ceramice, szkle, oraz wielu innych elementach dekoracyjnych. Obok odbywających się w tym samym czasie targach Meble Polska 2023 to idealna okazja do kompleksowego sprawdzenia, co jest teraz w modzie, jeśli chodzi o dom, ogród i nasze najbliższe otoczenie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE