Szczepienia przeciw COVID-19 w trakcie piątkowego meczu Lecha z Wisłą!

2021-09-16 16:05
szczepienie
Autor: pixabay.com

W piątek przed meczem Lech Poznań – Wisła Kraków przy stadionie na ul. Bułgarskiej chętni będą mogli zaszczepić się przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson – poinformował Wielkopolski Urząd Wojewódzki (WUW)

W piątek o godz. 20.30 na stadionie przy ul. Bułgarskiej rozpocznie się mecz Lecha Poznań z Wisłą Kraków. Od godz. 18 do 23 przy obiekcie będzie działał szczepieniobus, w którym chętni mogą, bez wcześniejszej rezerwacji, zaszczepić się przeciw COVID-19 jednodawkowym preparatem firmy Johnson&Johnson.

Odporność, którą dają szczepionki, jest dla nas wszystkich szansą na zdrowie oraz powrót do życia, jakie prowadziliśmy przed pandemią

zaznaczył organizator akcji szczepienia wojewoda wielkopolski Michał Zieliński.

Tomasz Stube z WUW poinformował, że w szczepieniobusie, który od końca sierpnia odwiedził dotąd dziewięć miejscowości w regionie, zaszczepiło się do tej pory ponad 400 osób.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek, że minionej doby w Wielkopolsce wykryto 36 nowych zakażeń SARS-CoV-2. Z powodu COVID-19 lub współistnienia tej choroby z innymi schorzeniami zmarło dwóch mieszkańców regionu.(PAP)

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE