Szczepienia jedną dawką w Poznaniu

i

Autor: POSUM Szczepienia jedną dawką w Poznaniu

Szczepienia jedną dawką w Poznaniu - bez kolejki [GDZIE, KIEDY]

2021-08-10 10:02

W najbliższych dniach w Poznaniu znów będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem firmy Johnson & Johnson. W czwartek taką możliwość zaoferuje Poznański Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych. Ta sama szczepionka będzie również dostępna w sobotę na Golęcinie, przy stadionie żużlowym.

W czwartek, 12 sierpnia, w POSUM, w godz. 15 -19 medycy będą szczepić preparatem firmy Johnson & Johnson. Na ten dzień nie trzeba się rejestrować. Przyjęci zostaną wszyscy pacjenci, którzy zakwalifikują się na szczepienie.

Przez cały czas w POSUM można również rejestrować się na szczepienie innymi preparatami - dostępne są szczepionki firm Pfizer, Moderna oraz AstraZeneca. W przypadku tej ostatniej można również zadzwonić do przychodni, by przyspieszyć - zgodnie z zaleceniami producenta - szczepienie drugą dawką. Zarejestrować się można:

  • osobiście w siedzibie POSUM lub pod numerem telefonu 61 647 77 20, 690 356 436
  • telefonicznie: dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień - nr 989
  • wysyłając SMS na numer 664 908 556 lub 880 333 333, o treści: SzczepimySie
  • poprzez e-rejestrację dostępną na stronie: pacjent.gov.pl

Punkt rejestracji na szczepienia w budynku przychodni działa w dni robocze w godzinach 8:00-15:00

Preparatem firmy Johnson & Johnson będzie można zaszczepić się również w najbliższą niedzielę (15 sierpnia) na golęcińskim stadionie żużlowym w godz. 16.00-19.00. Stanie tam Mobilny Punkt Szczepień organizowany przez Miasto Poznań i Poznańskie Centrum Świadczeń wspólnie ze Szpitalem Miejskim im. Franciszka Raszei. Ostatnia akcja szczepień cieszyła się bardzo dużym powodzeniem. W trakcie trwania meczu żużlowego skorzystały z niej 53 osoby. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE