Sympho House Poznań 2021: Hity muzyki house w wykonaniu... ORKIESTRY SYMFONICZNEJ!

2021-06-16 18:36 DR
Sympho House Poznań 2021
Autor: materiały prasowe Sympho House Poznań 2021

Kolejne wydarzenia planowane są w Poznaniu. Jedno z nich to Sympho House. To propozycja dla miłośników muzyki w klimacie house, ale też... muzyki klasycznej! Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Sympho House czyli koncert największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale dj’a oraz wokalistów na żywo. Jest to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a Wookiego i utalentowanych wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, John James i Daniel Moszczyński.

Przekazanie psów przewodników w Poznaniu

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Koncert Sympho House organizowany przez Visual Production jest częścią Summer Sky Festival 2021 – cyklu letnich wydarzeń kulturalnych w całej Polsce.

W ramach Summer Sky Festival utworzone zostaną specjalne strefy chilloutu, gdzie będzie można coś zjeść, wypić i zrelaksować się ze znajomymi. Strefy chilloutu będą udostępnione podczas trwania całego koncertu, a także przed i po nim, umożliwiajac before i after party.W 2021 Summer Sky Festival odbędzie się w kilku polskich miastach. 

  • Poznań / Lotnisko Ławica 18-19.06: KULT (sold out), Sympho House, 18.07 KULT (drugi concert)
  • Gdańsk / Plac Zebrań Ludowych 2-3.07: KULT, Sympho House
  • Katowice / Plac Sławika i Antalla 10-11.07: Sympho House, Nosowska
  • Kraków / Arena Lato 21-22.08: Sympho House, Nosowska
  • Łódź / Ogrody Geyera 27.08: Sympho House 

Dokładny harmonogram wraz z wszelkimi informacjami oraz możliwość zakupu biletów znajduje się na stronie organizatora: visualproduction.pl. Koncerty będą odbywały się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Aktualne informacje organizacyjne publikowane będą również na wydarzeniach facebookowych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE