Sympho House Poznań 2021: Hity muzyki house w wykonaniu... ORKIESTRY SYMFONICZNEJ!

2021-06-16 18:36
Sympho House Poznań 2021
Autor: materiały prasowe Sympho House Poznań 2021

Kolejne wydarzenia planowane są w Poznaniu. Jedno z nich to Sympho House. To propozycja dla miłośników muzyki w klimacie house, ale też... muzyki klasycznej! Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Sympho House czyli koncert największych hitów muzyki house w wykonaniu orkiestry symfonicznej i udziale dj’a oraz wokalistów na żywo. Jest to unikalne połączenie muzyki house i symfonicznych brzmień w wykonaniu Visual Symphony Orchestra, DJ-a Wookiego i utalentowanych wokalistów.  Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich artystów jak: Faithless, Moloko, Bob Sinclar, Daft Punk, Eric Prydz, Basement Jaxx, Modjo, Armand van Helden, Kygo, Avicii i inni.

Ze względu na złożoność projektu powstała Visual Symphony Orchestra składająca się kilkudziesięciu najlepszych muzyków orkiestrowych w Polsce pod kierownictwem doświadczonego kompozytora i aranżera — Dariusza Tarczewskiego.

Do współpracy przy projekcie zaprosiliśmy także DJ-a Wookie, którego ponad 25-letnie doświadczenie w pracy z muzyką klubową nadało projektowi Sympho House wyjątkowy charakter.

Na scenie pojawią się znakomici wokaliści: Kasia Wilk, Kasia K8 Rościńska, John James i Daniel Moszczyński.

Przekazanie psów przewodników w Poznaniu

Sympho House to nie tylko muzyka to także multimedialno-świetlny spektakl oddający niesamowity klimat balearskich klubów muzycznych. To potężna dawka housowej energii w symfonicznych aranżacjach z udziałem Orkiestry oraz DJ-a na żywo. Na tym koncercie z pewnością trudno będzie stać w miejscu!

Koncert Sympho House organizowany przez Visual Production jest częścią Summer Sky Festival 2021 – cyklu letnich wydarzeń kulturalnych w całej Polsce.

W ramach Summer Sky Festival utworzone zostaną specjalne strefy chilloutu, gdzie będzie można coś zjeść, wypić i zrelaksować się ze znajomymi. Strefy chilloutu będą udostępnione podczas trwania całego koncertu, a także przed i po nim, umożliwiajac before i after party.W 2021 Summer Sky Festival odbędzie się w kilku polskich miastach. 

  • Poznań / Lotnisko Ławica 18-19.06: KULT (sold out), Sympho House, 18.07 KULT (drugi concert)
  • Gdańsk / Plac Zebrań Ludowych 2-3.07: KULT, Sympho House
  • Katowice / Plac Sławika i Antalla 10-11.07: Sympho House, Nosowska
  • Kraków / Arena Lato 21-22.08: Sympho House, Nosowska
  • Łódź / Ogrody Geyera 27.08: Sympho House 

Dokładny harmonogram wraz z wszelkimi informacjami oraz możliwość zakupu biletów znajduje się na stronie organizatora: visualproduction.pl. Koncerty będą odbywały się zgodnie z aktualnymi zasadami bezpieczeństwa. Aktualne informacje organizacyjne publikowane będą również na wydarzeniach facebookowych.

Sonda
Czy weźmiesz udział w Marszu Równości w Poznaniu?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE