Straż Miejska odholowuje auta z ulicy Garbary!

2020-02-17 12:48

Duże utrudnienia na ulicy Garbary. Straż Miejska odholowuje auta! Zmiana organizacji ruchu spowodowana jest remontem nawierzchni.

Straż Miejska odholowuje auta z ulicy Garbary! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu spowodowana jest remontem nawierzchni.

Na odcinku od ulicy Wielkiej do numeru 48 żadne samochody nie mogą stać. Zostały wcześniej postawione znaki "Zakaz zatrzymywania się" z tabliczką z holownikiem

mówi Przemysław Piwecki ze Straży Miejskiej i dodaje, że samochody źle zaparkowane będą odholowane na parking strzeżony na koszt właściciela.

Na czas remontu, zmienia się także organizacja ruchu na ulicach bezpośrednio sąsiadujących. Kierowcy apelujemy: nie jeździmy na pamięć, zwracamy uwagę na znaki.

Utrudnienia potrwają do 6 marca. Docelowo jednak na ulicy Garbary ma powstać buspas. Wtedy co prawda będzie więcej miejsc parkingowych niż obecnie, ale nadal kierowcy do dyspozycji będą mieli tylko jeden pas ruchu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE