Iga Świątek o klasę lepsza od Cristiny Bucsy. Polka już w 4. rundzie Australian Open

i

Autor: PAP/EPA/JAMES ROSS Iga Świątek o klasę lepsza od Cristiny Bucsy. Polka już w 4. rundzie Australian Open

Spotkanie z Igą Świątek warte ponad ćwierć miliona! Astronomiczna kwota na aukcji WOŚP

2023-01-31 10:30

Za nami 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale wiele aukcji nadal trwa. Jedną z najpopularniejszych jest ta wystawiona przez Igę Świątek. Kwota za spotkanie z najlepszą tenisistką na świecie robi ogromne wrażenie!

WOŚP 2023

W niedzielę (29 stycznia) odbył się 31. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie grało pod hasłem: „Żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Chcemy wygrać z sepsą - zagramy dla wszystkich, małych i dużych.

Iga Świątek gra z WOŚP

W internecie trwają jednak ciągle aukcje, a jedną z najciekawszych jest zaproszenie na mecz Igi Świątek na Roland Garros 2023, osobiste spotkanie i rakieta, którą wygrała Roland Garros i US Open 2022

- Po swoim meczu Iga spotka się ze zwycięzcą aukcji na krótkie spotkanie w kuluarach turnieju, kiedy to poza rozmową, możliwe będzie zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia i uzyskanie autografu czy personalnej dedykacji - czytamy w opisie aukcji.

Wiadomo, że podwójne zaproszenie będzie umożliwiało obejrzenie na żywo wszystkich meczów odbywających się na kortach Rolanda Garrosa tego dnia, w tym meczu Igi. Zaproszenie obejmuje bardzo dobre miejsca na trybunie gości zawodników, a także wstęp do strefy VIP.

Spotkanie z Igą Świątek. Jaka kwota na aukcji WOŚP?

Aukcja trwa do 1 lutego 2023 roku. Obecnie (31.01.2023 r., godz. 10:25) kwota za obejrzenie meczu Igi Świątek w Paryżu, spotkanie z nią i otrzymanie rakiety wynosi... 260 300 złotych! To jedna z największych sum, jakie zaoferowano w tegorocznych licytacjach WOŚP. Licytację można śledzić TUTAJ.

SuperTenis po porażce Igi Świątek, Mocne Słowa dziennikarzy
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE