Sezon na plaże nad Wartą oficjalnie rozpoczęty! Co już jest otwarte? [SZCZEGÓŁY]

2021-05-11 23:00 A.N
KontenerART będzie funkcjonować przez całe lato.
Autor: MOs810/Wikimedia Commons KontenerART będzie funkcjonować przez całe lato.

Poznaniacy z części z nich już mogą korzystać.

Otwarta są już plaże Ogrodu Szeląg, ta przy Kontenerarcie, a także Nurt i Burger Kont. Za parę dni poznaniacy będą mogli odwiedzić również Stary Port Poznań, Barbarkę i plażę Rataje.Miejsca będą jednak działały w ograniczonym zakresie.

Chcemy przeprowadzić zarówno wydarzenia kulturalne, wydarzenia ekologiczne, ale też uruchomić przystań tymczasową w Starym Porcie, tramwaj wodny i wypożyczalnię sprzętu wodnego. Wszystkie aktywności związane z wodą na tę chwilę - w związku z epidemią - nie mogą zostać jeszcze uruchomione.

mówi Katarzyna Przybysz z Urzędu Miasta. Miasto zamyka jeszcze procedury związane z konkursem na dwa dodatkowe miejsca - plażę Wilda i kolejną przy Politechnice Poznańskiej.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na online@grupazpr.pl!

Komornik licytuje dom syna Andrzeja Leppera
Ozdrowieńcy zaszczepią się wszcześniej. Posłuchaj szczegółów:
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE