Miejsce tragedii w Puszczykowie

i

Autor: PAP/Jakub Kaczmarczyk To tam rozegrała się tragedia rodzinna, po doprowadzeniu do śmierci kobiety i jej dwóch córek

Sprawa kryminalna

Serhij T. tymczasowo aresztowany. Chodzi o sprawcę tragedii z Puszczykowa

Sąd przychylił się do wniosku o tymczasowy areszt dla 42-letniego Serhija T., domniemanego sprawcy uduszenia jego żony i dwóch córek. Obywatel Ukrainy pozostanie w areszcie co najmniej przez najbliższe trzy miesiące. Do zabójstwa miało, według zeznań sprawcy dojść w nocy z 13 na 14 listopada.

Ukrainiec aresztowany na 3 miesiące

- Sąd w Poznaniu aresztował w poniedziałek 42-letniego mężczyznę narodowości ukraińskiej podejrzanego o uduszenie w mieszkaniu w Puszczykowie żony i dwóch córek – przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prokurator Łukasz Wawrzyniak.

Tragedia w Puszczykowie

O tej tragedii Polska dowiedziała się w sobotę, 18 listopada. Wtedy to policjanci dowiedzieli się od domniemanego sprawcy o tym, co się stało. W nocy z 13 na 14 listopada Serhij T. miał udusić swoją żonę, a następnie swoje dwie córki w wieku 4,5 i 1,5 roku. Przyznał się do winy.

Zeznania i zarzuty dla domniemanego sprawcy z Puszczykowa

W poniedziałek, 20 listopada odbyło się przesłuchanie 42-latka. Obywatel Ukrainy przyznał się w nim do winy, oraz wzruszył się na pytanie o to, czy żałuje tego co zrobił. Jego problemem miało być nadmierne spożywanie alkoholu, długi i brak pracy. Mówił także o tym, że próbował popełnić samobójstwo.

Zobaczcie miejsce tej tragedii rodzinnej

Zabójstwo 20–latki przy ul. Bytomskiej w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE