Prokuratura Okręgowa w Poznaniu

i

Autor: Beniamin Piłat - Radio ESKA siedziba Prokuratury Okręgowej w Poznaniu

Prokuratura

Są trzy zarzuty zabójstwa dla mężczyzny z Puszczykowa. 42-letni Ukrainiec zabił żonę i dzieci?

42-letni Serhij T., Ukrainiec mieszkający w Puszczykowie usłyszał trzy zarzuty zabójstwa z zamiarem bezpośrednim. Wydarzenia miały miejsce w nocy z niedzieli na poniedziałek (13 na 14 listopada) w ich mieszkaniu. 42-latek miał zabić swoją żonę i dwie córki. Przyznał się do winy. Motywem miały być pretensje żony do niego.

Zabójstwo w Puszczykowie

Jak już informowaliśmy, policja otrzymała zgłoszenie o trzech ciałach, matki i dwóch córek w sobotę, 18 listopada po godzinie 15:00. Ofiary to 29-letnia matka dziewczynek, oraz jej córki w wieku 1,5 i 4,5 roku. Od początku podejrzanym w tej sprawie był mąż i ojciec ofiar. 42-letni mężczyzna.

Szczegóły zbrodni z Puszczykowa

Jeszcze wczoraj nie były znane wszystkie szczegóły zbrodni dokonanej w Puszczykowie, oraz dementowane były niektóre niesprawdzone informacje.  - Chciał pozbyć się problemu, ponieważ żona miała do niego pretensje o problemy z alkoholem, że ma długi i że nie pracuje. W nocy z 13 na 14 listopada po jednej z takich kłótni postanowił zabić żonę, kiedy spała już z córkami na piętrze. Tam najpierw udusił żonę. Potem, kiedy jedna z dziewczynek się obudziła, udusił tę dziewczynkę, potem kolejną córkę - Więcej informacji w poniedziałek przekazał Polskiej Agencji Prasowej rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu prok. Łukasz Wawrzyniak.

Trzy zarzuty zabójstwa dla obywatela Ukrainy

Sprawca, jak i ofiary, to obywatele Ukrainy. Mężczyzna sprowadził się do Polski w 2018 roku, jego ofiara rok później. Serhij T. przyznał się do winy, oraz do tego, że ma problemy z alkoholem. Podczas przesłuchania miał się popłakać. Po przesłuchaniu mężczyzna usłyszał trzy zarzuty zabójstwa w zamiarze bezpośrednim. Za popełniony czyn grozi dożywocie. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany..

Zobaczcie zdjęcia z miejsca tragedii

Koleżanka zabiła Paulinę i jej dzieci. Trzy białe Aniołki strzegą ich grobu. Powodem pieniądze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE