Rybomania 2020: z Portugalii przyjedzie jedno z największych akwariów w Europie!

2020-03-04 17:36
Rybomania
Autor: Maciej Melcer

Miłośnicy wędkowania w jednym miejscu! Już w ten weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich rozpocznie się Rybomania, która potrwa do niedzieli.

To idealna okazja, aby zobaczyć nowinki technologiczne i przetestować sprzęt wędkarski. W jednej z hal stanie akwarium mieszczące 17 tysięcy litrów. Będzie można przetestować na nim sprzęt wędkarski.

- To przede wszystkim najnowsze modele wędek, które będzie można przetestować na stoiskach. Do tego pokażemy najnowszy sprzęt elektroniczny wykorzystywany do wędkowania.

– mówi Miłosz Jankowiak, dyrektor targów Rybomania. Wśród blisko 400 wystawców pojawią się także ci oferujący produkty rękodzieła wędkarskiego.

- Doceniamy pracę tych, którzy własnoręcznie przygotowują przynęty, zdajemy sobie sprawę z czasu, jaki muszą na to poświęcić. Dodatkowo taka przynęta jest jedyna w swoim rodzaju, bo wykonanej ręcznie, nie da się powtórzyć- dodaje. Nie zapominamy także o najmłodszych. Zostanie ustawiona specjalna strefa, na której zapalona młodzież będzie mogła spędzić czas, aktywnie ucząc się o sztuce wędkowania w ramach Akademii Młodego Wędkarza.

Rybomania to największe targi wędkarskie w Polsce i jedna z największych wystaw tej branży w Europie. Co roku odwiedza je 30 tysięcy osób.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE